Gençler, İzmit’te değer görüyorİzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleri ile bir araya geldi. Kültür Tepesi’nde hizmet veren Şelale Cafe’de gerçekleşen toplantıya İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Murat Beyhan ve İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Üyeleri büyük ilgi gösterdi

Samimi bir ortamda gerçekleşen buluşmada gençlerle bol bol sohbet eden Başkan Doğan, İzmit Belediyesi'nin genç odaklı hizmetlerini değerlendirdi. Cumhuriyet Parkı’nda hizmete açılan Genç-iz Merkezi başta olmak üzere belediyenin tüm gençlik çalışmalarını çok önemsediğini dile getiren Başkan Doğan “ sizler bizim, bu ülkenin geleceğisiniz. Sizler için ne kadar çalışırsak bu ülke ve bu ülkenin insanları daha da refaha kavuşacaklar. Sizler bizim için çok önemlisiniz” dedi. Gençlerle birlikte olmaktan büyük keyif aldığını ve gençlerin enerjisinin kendisine geçtiğini ifade eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan" bu toplantıya katılan siz değerli gençlerimize tek tek teşekkür ederim. Sizlerle olmak bizler için çok keyifli” dedi.

“BU ŞEHİRDE DEĞER GÖRÜYORUZ”

Düzenlenen toplantı ve destekleri için Başkan Doğan'a teşekkür eden gençler gençlere önem veren belediye başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını dile getirdiler. İzmit Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Murat Beyhan İzmit’in genç nüfusunun çok olduğunu ve bunun şehir için bir fırsat olduğunu dile getirdi. İzmit Belediyesi’nin gerçekleştirdiği gençlik çalışmaları ile bu fırsatı çok iyi kullandığını belirten Beyhan “İzmit’te yaşayan gençler olarak bu şehirde değer gördüğümüzü hissediyoruz. Bizler için gerçekleştirilen pek çok çalışma var. Hepsi çok önemli ve değerli. Bunlar için Başkan Doğan ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1385804/gencler-izmitte-deger-goruyor