Vali Topaca’dan Başkan Üzülmez’e veda ziyareti

Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş ile belediye başkan yardımcılarının da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Üzülmez, “Hoş sadayı bırakacak hizmetleri fazlasıyla sayın valimizin yaptığına inanıyorum” dedi.

Yeni yayımlanan valiler kararnamesiyle Hatay’a atanan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, gerçekleştirdiği veda ziyaretleri kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i de makamında ziyaret etti. Kartepe Kaymakamı Ayhan Durmuş ve İlçe Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları Zafer Arat, Bali Holat ve Murat Sabri Çakır’ın da hazır bulunduğu veda ziyaretinde Başkan Hüseyin Üzülmez, Vali Topaca’ya kahve fincanı seti hediye etti.

Kocaeli’yi çok sevdiğine dikkat çeken Vali Topaca, “Kocaeli’yi çok sevmiştik. İyi diyaloglarımız, iyi bir çalışma tempomuz oldu. Bizim meslekte özellikle 4 yıldan sonra prensip olarak valizimiz her zaman hazırdır. Burada da öyleydi. Bizde her tayin ile yeni bir aşkla heyecanla göreve başlıyorsunuz. Hatay’da yeni bir düzen kuracağız, yeni bir çevre edineceğiz. Hizmetlere devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de, ailecek tanıştığı Vali Topaca’ya yeni görev yerinde başarılar diledi. Başkan Üzülmez, “Ast olan yaptığınız görevlerde hoş sada bırakıp arkanızda ‘Allah Razı Olsun’ dedirtebilecek bir takım eserler ve hizmetler bırakıp gidebilmektir.  Burada, olması gerekenleri, hoş sadayı bırakacak hizmetleri sayın valimizin fazlasıyla yaptığına yürekten inanıyorum. Sayın valimizin memleketimizin bir başka köşesinde de o misyonu başarıyla yerine getireceğini düşünüyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1389270/vali-topacadan-baskan-uzulmeze-veda-ziyareti