CHP Körfez’e Bahadır Doğan atandı

Göreve geldikleri günden bu yana ilçe örgütlerinin toparlanması için çalışmalar yapan CHP’li gençler, Körfez İlçe Başkanlığına Bahadır Doğan’ın atamasını gerçekleştirdi. Yaklaşık 2 haftadır körfez ilçesinde çalışmalar yapan CHP İl Gençlik Kolları İlçe Başkanı Tuğman Kayalı ile görüşmelerini tamamladıktan sonra Bahadır Doğan’ın atamasını gerçekleştirdi. Başkan ile birlikte yönetim kurulu listesinin de atamasını gerçekleştiren CHP’li gençler birkaç gün sonra Körfez’de devir teslim töreni yapmaya hazırlanıyor.

 

ESKİ BAŞKAN’DA YÖNETİMDE

Körfez İlçe Gençlik Kolları yönetiminde yer alan Dilek Özer’de daha önce Körfez Gençlik Kolları başkanlığı yaptığı için Doğan’ın listesinde yer alması dikkat çekti. Geçtiğimiz süreçte Körfez Gençlik Kolları başkanlığı yapan Dilek Özer, özel sebeplerinden dolayı gençlik kolları başkanlığını bırakmıştı. Yeni dönemde tekrardan yönetimde görev alan Özer’in listeye girmesi gençleri memnun etti.

 

İşte Körfez İlçe Gençlik Kollarının yönetimi…

Bahadır DOĞAN

1) Burak Baran

2) Dilek Özer

3) Seçkin Özkan

4) Yargı Fırat Bildircin

5) Sencer Alkaya

6) Hazal Bilge Bayrak

7) Emre Çelik

8) Eray Arıt

9) Muharrem Demirkol

10) Menekşe Aslan

11) Uğurcan Vurucu

12) Deniz Yaman

13) Nilgün Deniz Şeker

14) Yeşim Sefa

 

Bahadır Doğan kimdir?

Körfez Oruç Lisesinden 2004 yılında mezun olduktan sonra Afyon Kocaetepe Üniversitesi malzeme bilimi ve mühendisliği bölümünü bitiren Bahadır Doğan İzmit’te esnaflık yapıyor. Kendine ait bir işletmesi bulunan Doğan geçtiğimiz yerel seçimlerde ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde partisi için çalışmalarda bulunmuş yeni dönemde körfez gençlik kolları başkanlığına atanmıştır.

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1413730/chp-korfeze-bahadir-dogan-atandi