Balkaya: Bu takımda daha çok mücadele eden forma giyer!

Genç teknik adam zorlu bir deplasmana çıkacaklarını ifade etti. Balkaya ayrıca "Bu takımda daha çok koşan ve mücadele eden formayı giyer" diyerek futbolculara mesaj gönderdi.

 

PERFORMANSIMIZ SEVİNDİRİCİ

Balkaya her maçta çok dikkatli olmaları gerektiğini söyleyerek Maltepe maçında yapılan hatalardan kesinlikle ders çıkarmalarını gerektiğini ifade etti. Balkaya "Maltepe maçında alınan 1 puan kötü değil. İddialı bir ekip ile oynadık. Geriye düştükten sonra beraberlik için verilen mücadele iyiydi. 1'i bulduktan sonra 2’nciyi atabilirdik de, yiyebilirdik de. Hatalarımız var. Dersler çıkardık. Kazansaydık iyi olacaktı ve haftamız daha keyifli geçecekti. 1 haftada 7 puan topladık. Şu ana kadar ortaya konan performans sevindirici" şeklinde konuştu.

 

HER MAÇA 3 PUAN İÇİN ÇIKIYORUZ

Aksaray'a galibiyet için gideceklerinin altını çizen Balkaya, "İçeride ya da dışarıda fark etmez, her maça 3 puan için çıkıyoruz. Aksaray maçı da bunlardan birisi. Oradan döndükten sonra kupa maçına odaklanacağız" diye konuştu. Balkaya, daha çok mücadele edenin formayı kapacağına vurgu yaptı ve "Geçen sezon ki takımda kadro derinliğimiz tam yeterli değildi. Bu sezon ise kim oynarsa oynasın takım rotasyonu içinde yer alabilecek. Oynayan oyuncunun arkasında bekleyen, alternatifli bir kadromuz var. Cezalılar da bitti. Hakan da aramızda katıldığında orta sahadaki rekabet kızışacak. Bu takımda koşan, mücadele eden hak eden forma giyecek." diyerek sözlerini tamamladı. Erdem ÖVÜÇ

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1416934/balkaya-bu-takimda-daha-cok-mucadele-eden-forma-giyer