Gebzespor'un Çiftlik sefası!

Gebze ’de Otomotiv ve İnşaat sektörüyle uğraşan Hakan Tatoğlu, yakın dostu Emre Karadağ ile lider Gebzespor ’u Balçık Köyü’nde bulunan çiftlik evlerinde ağırladı. Yaptığı nakdi yardımlarla her daim Gebzespor’un yanında olan Tatoğlu’nun Karadağ ile Gebzespor’a verdiği mangal ziyafetinde tabir-i caizse bir tek kuş sütü eksikti. Her türlü et çeşidini futbolcuların ziyafetine sunan Tatoğlu ve Karadağ yemek sonunda kemençe sürprizi yaptı. Moral depolayan futbolcular, kemençe eşliğinde doyasıya eğlendi.

ŞÖMİNE BAŞINDA ÇAY KEYFİ

Tatoğlu ve Karadağ’ın davetiyle stres atan Gebzespor’da Başkan Yusuf Öztürk, yöneticiler Mustafa Turhan, Semih Yılmaz ve teknik heyet yemeğin ardından şömine başında çay keyfi yaptı. Başkan Öztürk, nazik davetlerinden ötürü Hakan Tatoğlu ve Emre Karadağ’a teşekkür ederken, Hakan Tatoğlu her zaman Gebzespor’un emrinde olduklarını ifade ederek, “Gebzespor bizim baş tacımız. Alınan galibiyetlerle seviniyor, gururlanıyoruz. İnşallah şampiyonluk bu sezon gelecek” ifadelerini kullandı.

KURT VE TATOĞLU BAŞARI DİLEDİ

Bu arada Gebze siyasetinin önemli isimlerinden Hüseyin Kurt ve Köksal Tatoğlu yemeğe katılarak futbolculara başarılar diledi. Menekşe’nin 3.Lig’de şampiyon olduğu 2005-2006 sezonunda yönetimde yer alan Kurt, Gebzespor’un şampiyon olarak yeniden profesyonel lige döneceğine inandığını söyledi.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1426050/gebzesporun-ciftlik-sefasi