İlk defa oy kullanacak gençler Yıldırım’ı dinledi

Karamürsel Belediye Başkanı ve AKP Karamürsel Belediye Başkan Adayı İsmail Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerinde ilk defa oy kullanacak gençlerle buluştu. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın ve yönetimi tarafından Saklı Kafe’de düzenlenen “Yerelde Gençlik Muhabbetleri” programına Başkan Yıldırım’ın yanı sıra AKP Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile ilçe başkanı Recep Demirel de katıldı.

GENÇLERDEN BÜYÜK DESTEK

Programın açılışında konuşan AKP Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, 31 Mart’ta AKP’ye en büyük desteğin gençlerden geleceğini söyledi. İlçe başkanı Recep Demirel de, “Gençlerimiz ilk oylarını AK Parti’ye verecek, bunun heyecanını hep anlatacaklar” dedi.

“SİZLER GELECEĞİMİZSİNİZ”

AK Parti Karamürsel Belediye Başkan adayı İsmail Yıldırım da, “Sizler, bu ülkenin geleceğisiniz. Düşünceleriniz ülkemizin geleceğini aydınlatacak. AK Parti iktidara geldikten sonra gençlerimize büyük değer verdi. Gençlerimize daha iyi bir gelecek bırakmak için, umutlarını, hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir Karamürsel sunmak için çalıştık” şeklinde konuştu. Milletvekili Katırcıoğlu da 18 yaşındaki gençler için seçilme yaşının 18’e düşürüldüğünü söyledi. Toplantı soru cevap bölümü ve yapılan öz çekim ile sona erdi.

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/1873140/ilk-defa-oy-kullanacak-gencler-yildirimi-dinledi