Kocaeli Sanayi Odası’ndan Yaza Veda Konseri!

Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, programa eşiyle beraber katılan Gölcük yeni Kaymakamı Cengiz Karabulut, Denizaltı Filo Komutanı Tuğamiral Hasan Çankaya, Tersane Komutanı Aydın Eken ve çok sayıda müziksever katıldı.

ENSTÜRMAN ÇEŞİTLİLİĞİYLE MÜZİK ZİYAFETİ

Sanayi Odası tarafından gelenekselleştirilen, Özgür Günay’ın şefliğinde, Hazal Tahtacı’nın solistliğinde gerçekleştirilen konserde; keman, kontrbas, flüt, trompet, davul, viyole, çello gibi çeşitli enstrümanlarla yerli ve yabancı müzik kültüründen şarkıların seslendirildiği konser, dinleyicilere müzik ziyafeti yaşattı.

ZEYTİNOĞLU;“9 KASIM’DA DA ATAMIZ İÇİN ETKİNLİK YAPACAĞIZ”

Programda organizasyonu üstlenen Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu; “Düzenlediğimiz konser, sadece sanayi odasının yılda üç kez yaptığımız konserlerden biriydi . Geleneksel konserlerden biriydi. Burada amacımız insanlara değişik bir his vermekti. Katılımcıların memnuniyetini görmek bizi çok mutlu etti. Etkinliklerimiz devam edecek. Hatta önümüzdeki süreçte 9 Kasım’da Sabancı Kültür Merkezi’nde, Ata’mızın sevdiği şarkılardan oluşan bir aranjman yapacağız.” diyerek yeni etkinliğin müjdesini verdi.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/3169136/kocaeli-sanayi-odasindan-yaza-veda-konseri