Büyükşehir o birimi Kongre Merkezi’ne taşıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ‘2020 Yılı Sunucu ve Ağ Sistemleri Yazılım, Donanım Bakımı ve Sistemlerin Yeni Sistem Odasına Taşınması Hizmeti’ için ihaleye çıkıyor. Söz konusu ihale 29 Ocak’ta saat 14.30’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü’nde gerçekleştirilecek.

TAŞINMA İHALESİ

Söz konusu ihale hakkında edinilen bilgilere göre yazılım, donanım, altyapı bakımları ile raporlama hizmetlerinin alınmasıyla bilgi sistemleri altyapısının birlikte iş sürekliliği odaklı kesintisiz olarak hizmet vermesinin sağlanması amaçlanıyor. Büyükşehir, ihalede sadece ağ sistemleri, yazılım, donanım bakımı için değil aynı zamanda yıllardır Büyükşehir Belediyesi Merkez Bina’da hizmet veren sistem odasında bulunan sunucu ve ağ sistemlerinin taşınması için de ihaleyi gerçekleştiriyor.

“HAZIR TESLİM EDİLECEK”

Büyükşehir Belediyesi, merkez binadaki sistem odasının yetersiz kalması nedeniyle söz konusu sunucu ve ağ sistemleri Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin projesi olan Salim Dervişoğlu Caddesi üzerinde bulunan Kocaeli Kongre Merkezi’ne taşıyacak. Büyükşehir, yükleniciden hem taşınmasını hem de sistemi taşımasının ardından kurulumunu da yapıp hazır teslim etmesini talep ediyor.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/3585683/buyuksehir-o-birimi-kongre-merkezine-tasiyor