Selanikspor 90’da güldü: 4-2

2.Küme Futbol Ligi gollü başladı. İlimizin efsane takımlarından İzmit Selanikspor ile Yılmazspor arasında oynanan sezonun ilk maçında dostluk ön plandaydı. Bol gollü geçen maçı İzmit Selanikspor, son 5 dakikada attığı gollerle 4-2 kazandı, ilk maçta ilk galibiyetini aldı

GOL SAĞANAĞI İLE BAŞLADI…

Maç her iki takım hızlı başladı. İzmit Selanikspor, maçın 16.dakikasında, Tunahan’ın attığı golle öne geçti. İlk yarı bu sonuçla biterken, maçın 39.dakikasında Yılmazspor Muhammet ile beraberliği buldu. Maçın ikinci yarısında her iki takım da galibiyet golü ararken, İzmit Selanikspor, Kemal’in 63.dakikada attığı galibiyet golüyle bitimine beş dakika kala öndeydi. Yılmazspor 85.dakikada Emre ile beraberlik golünü attı.

+4 VE +5’TE ART ARDA İKİ GOL..

Maçı yöneten Kazım Çiftçioğlu maça 5 dakika uzatma dakikası verdi 90+4 Ozan ve 90+5 de Hamza Poyraz’ın attığı gollerle, İzmit Selanikspor son beş dakikada attığı 2 golle maçın kazandı, ilk galibiyetini aldı. Maç sonrası centilmence her iki takımın sahayı terk ederken tribünlerde maçı izleyen her iki takımın taraftarları centilmence sahayı terk etti dostluğunu ön planda olduğu gözlendi. İzmit Selanikspor soyunma odasında galibiyeti teknik heyet ve taraftarlarıyla kutladı.

İZMİT SELANİKSPOR: 4-YILMAZSPOR: 2

STAT: M.Ali Kağıtçı (2.Küme B)

HAKEMLER: Kazım Çiftçioğlu ***, Furkan Ata ***, Yusuf Seymen ***

İZMİT SELANİKSPOR: Yusuf ***, Tunahan ***, Ramazan Kaçan ***, Ozan ***, Kemal ***, Hamza Poyraz ***, Halit *** (Hamza Özel **), Tuncay ***, Yakup *** (Alpay **), Mesut ***, Hamza Aspa ***

YILMAZSPOR: İsa ***, Fatih **, Mehmetcan ***, Burak **, Ramazan ** (Berk **), Muhammet ***, Aykan **, Cengizhan **, Emre ***, Soner **, Nurkan ** (Cemalettin **)

GOLLER: Tunahan dk.16, Kemal dk.63, Ozan dk.90+4, Hamza Poyraz dk.90+5 (İzmit Selanikspor),Muhammet dk.39, Emre dk.85

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/3587545/selanikspor-90da-guldu-4-2