Çiler: Heyecanımızı hiç kaybetmedik

Faaliyetleri ile çatı kuruluşu TOBB’a bağlı Oda ve Borsalar arasında hep ilk sıralarda yer alan, inovatif atılımlarda öncü yapısıyla projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Gebze Ticaret Odası, bu yıl faaliyet raporunda yine bir yeniliğe imza attı.2017 yılından itibaren görme engelli üyeleri için uygulamaya koyduğu Braille alfabesine kitabında kullanmaya devam ederek farkındalık yaratan Gebze Ticaret Odası, 2016 yılında uygulamaya koyduğu barkod sistemiyle programlar, seminerler ve toplantıların büyük bir kısmını interaktif bir şekilde kitapta sunmaya 2019 yılında da devam ederek, aynı zamanda ses getiren projelerine de kalın kağıt baskısı ile yer verdi.

YEPYENİ BİR ÖZELLİK

Gebze Ticaret Odası bu kez “Akıllı Faaliyet Raporu” uygulamasını üyelerinin hizmetine sunmuş durumda. 2019 yılı faaliyet raporunu usb içine sığdıran Gebze Ticaret Odası, yer ve zamandan bağımsız bir şekilde rapora ulaşmayı sağlayan yepyeni bir özellik geliştirdi. Üyeler, ister usb’yi kullanarak, istersen usb üzerinde bulunan QR kodunu telefonundan ya da tabletinden okutarak faaliyet raporuna anında ulaşabilecek, aynı zamanda “sesli kitap” sistemiyle de kitabın sayfalarında gezinirken raporu dinleyebilecek. 

GELİŞİM İSTEĞİ

Çağımızın artık akıllı çağ olduğunu vurgulayan Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, “Heyecanımızı ve çalışma azmimizi hiçbir zaman kaybetmedik. Yaptığımız tüm yenilikleri içimizdeki bu duyguların ve gelişim isteğin eseridir.” diyerek; projenin tüm Oda ve Borsalarımıza örnek olacağına inandığını ve inovatif fikirlerle yoğrulmuş çalışmalarını gerçekleştirmeye hız kesmeden devam edeceklerini dile getirdi. 

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/3626111/ciler-heyecanimizi-hic-kaybetmedik