Akar, ''Her çocuğun ilk kahramanı babasıdır''

Akar yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; ''Her çocuğun ilk kahramanı babasıdır… Hayatımızın her anında yanımızda olan, dağ misali arkamızda durarak bize güç katan, özveriyle çalışan, yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini gösteren, babalarımızın önemini kalpten biliyoruz.Geleceğimiz için gece-gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışan, zorluklara göğüs geren, gölgelerine sığındığımız, soluklandığımız babalarımızın önemini kelimelerle anlatmak mümkün değildir.'' dedi.

''BABASINI YİTİRMİŞ EVLATLARA VE EVLATLARINI YİTİRMİŞ BABALARA SABIR DİLİYORUM''

Akar, ''Bu yıl Dünya da ve Ülkemizde yaşanan Korona salgını maalesef birçok ailenin acılar yaşamasına neden olmuştur. Özellikle vatandaşlarımızın sağlığı için kendi hayatlarını hiçe sayarak bu salgınla mücadele ederken hayatını kaybeden Bilim İnsanları, Doktorlarımız dahası tüm sağlık çalışanlarımıza Allah'tan rahmet ve bu günde Babasız kalmış evlatlarına başsağlığı diliyorum.

Babalar Günü’nde, çocukların ve babaların gözlerinde hüzün ve gözyaşının olmadığı, herkesin insanca bir yaşam sürdürebildiği, emeğinin karşılığını alabildiği bir ülke özlemiyle her zaman yüreğimizde hissettiğimiz babalarımıza şükranlarımı sunuyor, babasını yitirmiş evlatlara ve evlatlarını yitirmiş babalara sabır diliyorum.''dedi.

 

 

                                                                      

 

 

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/4848682/akar-her-cocugun-ilk-kahramani-babasidir