Beyazıt, “Gölcük’te doğruya motor, yanlışa fren olacağız”

Yeniden Refah Partisi Gölcük İlçe Başkanı Mustafa Beyazıt, yazılı bir basın açıklaması yaptı. Açıklamada teşkilat olarak yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlçe Başkanı Beyazıt “Gölcük ilçemizde Yeniden Refah Partisi olarak çalmadık kapı bırakmayacağız. Seviyeli nezaketli muhalefetin en güzel örneği olacağız. Doğruya motor, yanlışa fren olmaya çalışacağız. Siyasi arenadaki teröre bulaşmamış her parti ile münasebetlerimizi ilçe menfaatimiz açısından dinamik tutacağız” dedi.

“YARDIMLARDA HAKSIZLIK VAR”

Beyazıt, “Yerelde belediye ve kaymakamlık çalışmalarını yakından önemle ve özenle takip ediyoruz. Bu makamların çalışmalarının olumlularının her daim destekçisi olacağız. Yanlışlar gördüğümüzde çözümü sunan teklifleri halkın önünde sunacağız. Son 18 yıldır sosyal yardım alan vatandaşlarımızın eskiye nazaran 5 misline ulaşmasını gelir ve adalet dağılımındaki büyük haksızlık olarak görüyoruz. Yardımların olması güzel ve takdire değer. Lakin mesele vatandaşın yardım alacak pozisyondan çıkarılmasıdır” şeklinde konuştu.

“ŞU AN KONSER LAZIM DEĞİL”

Güncel iki konuya değinen Beyazıt, “Bulunduğumuz bu sıkıntılı dönemde, biz bize yeteriz kampanyasına ihtiyaç duyulduğu zeminde, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı bünyesinde fahiş fiyatlarla sosyal medya konserlerinin düzenlenmesini doğru bulmuyoruz. Popüler kültürün esiri olan bu anlayışın derhal son bulması taraftarıyız. Milli Güreşçimiz Hamza Yerlikaya'nın Vakıfbank yönetim kurulu üyesi olarak atanması, acaba hangi finansal bilgisi ile değerlendirilerek yapıldı merak ediyoruz. Şu an halkımızın ne konser ne de liyakatsiz ehliyetsiz kişilerin bir yere getirilmesi önceliği vardır” ifadelerine yer verdi.

- Kocaeli Gazetesi, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/4853146/beyazit-golcukte-dogruya-motor-yanlisa-fren-olacagiz