'Gönülden Gönüle' Gölcük'te start aldı

Vali Seddar Yavuz’un “Gönülden Gönüle” Projesi, Gölcük’te uygulanmaya başlanırken açılışı Kaymakam Cengiz Karabulut önderliğinde gerçekleştirildi. Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde start alan proje kapsamında Down Sendromlular Derneği ve Engelliler Derneği işbirliğiyle dezavantajlı öğrencilere yemek verildi.

RENKLİ VE EĞLENCELİ GEÇTİ

Yemeğe Kaymakam Cengiz Karabulut, Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Ali Rıza Aksoy, Gölcük Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ozan Baş, Down Sendromlular ve Engelliler Derneği temsilcileri, öğrenciler ve velilerin katılım sağladığı yemekte, gitar eşliğinde şarkılar söylerken unutulmaz anlar yaşandı.

“GURUR DUYUYORUZ”

Kaymakam Karabulut, “Düzenli aralıklarla çeşitli etkinliklerle bir araya gelinecek olan proje kapsamında elimizden geleni yapmaya çalışmaktan gurur duyuyoruz. ‘Gönülden Gönüle’ projesi ile amacımız; ihtiyaç sahiplerinin taleplerinin kısa sürede çözülerek toplumun refah seviyesinin arttırılması, devlet ve halk arasındaki bağın güçlenmesi, huzurevleri ve çocuk evleri ziyaret edilerek kendilerini yalnız hissetmemelerinin sağlanması, çocukların ve ailelerin toplumla olan bağını güçlendirmek, her zaman devletin varlığını ve toplumsal değerlerin varlığını hissettirmek” şeklinde konuştu.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5079165/gonulden-gonule-golcukte-start-aldi