Uğur Balcıoğlu futbolculara teşekkür

Çalışmaları ve Yalovaspor ile oynanan hazırlık maçını değerlendiren genç teknik adam Uğur Balcıoğlu şu şekilde konuştu: Kamp döneminde Özgür, Zülküf, Süleyman gibi alt yapıdaki oyuncularla daha fazla zaman geçirdik. Gerçekten iyi çalışıyoruz. Eskiler ve yeniler çok kısa sürede kaynaştı. İnanılmaz bir arkadaşlık, aile ortamı oldu. Belki birçok kulüp böylesini yaşamamıştır. Kibir, gurur yapmadan devam edip üzerine koya koya gideceğiz.

 ALNIMIZIN AKI İLE ÇIKARIZ

Bolu kampını hazırlık maçı yaparak geçireceğiz. İnşallah lige hazır vaziyette gireriz. Kağıt üzerinde zor bir grupta yer alacağız. İyi takımın fazla olduğu grup daha zevkli olur, herkes bir birine puan kaptırır. 1-2 nokta transferimiz var. Onları bekliyoruz. Bence çok eğlenceli bir lig olacak. Umarım bu işten alnımızın akı ile çıkarız.

 ZAMANLA GİDERECEĞİZ

Yaptığımız bütün antrenmanlarda, ne kadar ağır çalışsak da kimseden çıt çıkmadı. Futbolcuların hiçbir şikayetleri, sızlanmaları olmadı. Bu nedenle oyuncu grubuna çok teşekkür ediyorum. Hazırlık maçındaki oyundan gayet memnunum. Tabii ki tempomuzu yükseltmek ve pas trafiğimizi arttırmak zorundayız. Şu an vücutlar çok dolu. Zamanla eksiklerimizi gidereceğiz.

 BİRLİKTE HAREKET EDİYORLAR

Yalovaspor ile yaptığımız hazırlık maçı skor olarak önemsediğimiz bir şey değil. Bilmediğim oyuncuları tanıma ve kampın yorgunluğunu atma bakımından futbolculara 45-50-60’ar dakika süreler verdik. O da bize yetti. Geçen sezondan kalan başta kaptan Bahtiyar olmak üzere, Efe, Koray, Fatih, Tayfun… Yeni gelen futbolcuları aralarına hemen aldılar. Futbolcular birbiri ile çok iyi anlaşıyor. Tesiste farklı oyunlar oynuyor, birlikte hareket ediyorlar. Bu da şimdiden sahaya yansıyor.

 

Erdem ÖVÜÇ

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5160592/ugur-balcioglu-futbolculara-tesekkur