Zeray İnşaat, MEVA Anadolu projesini tanıttı

Tanıtıma, Zeray İnşaat Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sevinç Soydan, Satış Genel Müdür Yardımcısı Aras Toroman, Satış Pazarlama Direktörü Murat Uzuner, Proje Satış Müdürü Şüheda Turoğlu ile tüm satış ve pazarlama ekibi katıldı. Meva Anadolu, Çayırova’da E-5 karayolu ile TEM otoyolunun arasında çok özel bir konumda yer alıyor. İstanbul’un yanı başında olan bu konum, hem İstanbul’a hem Kocaeli’ye yakın olunmasını sağlıyor. Aile, yaşam, konfor odaklı proje Meva Anadolu, 10 blokta toplam 750 konuttan oluşuyor. Yatay mimarinin tercih edildiği Meva Anadolu, ferah yaşam imkanı sunan oldukça geniş bir alana kuruldu. Projede farklı beğeni ve ihtiyaçlar düşünülerek 1+1’den 4+1’e, bahçe dubleksinden teras dubleksine kadar alternatif seçenekler sunuluyor.

“18 AY SONRA TAMAMLANACAK”

Konutların özelliklerinden bahseden MEVA Anadolu Proje Satış Müdürü Şüheda Turoğlu, şunları anlattı: “-Uzun süredir üzerinde çalıştığımız projemiz 18 ay sonra tamamlanacak. Konutlarımız yapılırken özellikle deprem bölgesinde olduğumuz için depreme dayanıklı yapılıyor. Konutların içerisinde güvenlik birimleri, otoparklar, kafeteryalar, 1500 metrekare açık yüzme havuzu, spor salonu, hamam, spa, sauna, geniş kapsamlı sosyal aktivite mevcut. Site içerisinde herhangi bir araç trafiği yaşanmaması için kapalı otopark da yer alacak. Konutlarımızda 1+1’den 4+1’e kadar bahçe dubleks ve teras katlı seçenekler de mevcut. Ayrıca projemizde açık amfi tiyatro alanı da yaparak sosyal ve kültürel aktivitelere de yer vermek istedik. Aynı zamanda iş sağlığı güvenliği noktasında farklı firmalardan hizmet alınırken bizim projemizde iş sağlığı güvenliği noktasında kendi özel birimlerimiz mevcut. Projemiz 18 ayda tamamlanacak.”

“750 KONUT YER ALACAK”

Kocaeli’nin en önemli geçiş aksı üzerinde bulunan Meva Anadolu’da geniş yerleşim alanındaki peyzaj ve sosyal donatı alanları, açık ve kapalı olarak farklı nitelikler gösteren bu sosyal donatı alanlarında 1.500 m²’lik 2 açık yüzme havuzu, 700 m² teras kafe, 600 m² spor merkezi, 450 m² kapalı yüzme havuzu, 300 m² kafe ve restoran, 250 m² çocuk oyun alanının yanı sıra 1.000 m² göl, gölün ortasında açık kafe, teras ve pastane, 100 m yüksekliğinde şelale, çardak, her türlü sosyal etkinlik ve gösteri için 500 m²’lik amfi yer alıyor. 200 bin metrekare inşaat alanı üzerinde 750 konut yer alacak.

- Kocaeli Gazetesi, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5188430/zeray-insaat-meva-anadolu-projesini-tanitti