Av sezonu başladı, ‘Karamürsel Dostlar Market’lerinde balık reyonu şenlendi

Av sezonunun açılmasıyla birlikte marketlerde bulunan balık reyonları sezonun ilk ürünleriyle doldu. Pandemi nedeniyle balık tüketiminin artığını kaydeden Karamürsel Sahil Dostlar Market Balık Reyonu sorumlusu Osman Özkan, ‘Yıllardır Karamürsel halkına balığın en tazesini sunduklarını söyleyerek, bu yılda balık reyonunda iddialı olduklarını söyledi.

Özkan, Pandemi nedeniyle tezgahlarda ve balık reyonlarında vatandaşların hijyen koşullarına daha çok önem gösterdiklerini ifade ederek, bu sezonda mağaza olarak balık sezonuna hazır olduklarını, uygun fiyat, bol çeşit ve en taze ürünlerle Karamürsel ve Altınova’da bulunan toplam 8 şubemizin balık reyonlarıyla halkımızın hizmetindeyiz. Osman Özkan, şöyle devam etti her sabah Ereğli mezat’ından gelen günlük balıklar o günün fiyatlarına en uygun ve ucuz satışa sunularak, isteyen müşterilerimize her türlü satın aldıkları balıkları isteye göre temizlediklerini de belirtti.

 

 

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5355522/av-sezonu-basladi-karamursel-dostlar-marketlerinde-balik-reyonu-senlendi