Teknik adam bilmecesi sona eriyor !..

Yönetim kanadı, Sancaktespor’un başarılı teknik adamı, Kocaelispor’un eski kaptanlarından Mustafa Çapanoğlu ismini öne çıkarıyor. Çapanoğlu’nun resmileşmesi için Sancaktepespor’un satış süreciyle ilgili konunun belirginleşmesi gerekiyor. Ciddi adaylarından birisi de Trabzonspor’un ve Kocaelispor’un eski futbolcularından Osman Özköylü. Birçok takım çalıştıran Özköylü, geride bıraktığımız sezon Boluspor’un başındaydı.

TÜTÜNEKER VE KOŞUKAVAK !..

Yönetimin masasında aday bolluğu yaşanırken iki isim daha dikkatli bir şekilde takip ediliyor. Bu isimler Galatasaray ile Milli takımın eski futbolcularından, son olarak Adana Demirspor’u çalıştıran Uğur Tütüneker ile İstanbulspor, Gaziantepspor, Altay ve özellikle de Bursaspor’da başarılı bir teknik adamlık kariyeri olan Yalçın Koşukavak. İki teknik adamın dosyası da yönetimin masasında üstlerde duruyor.

EN DOĞRU KARAR VERİLECEK

Öte yandan Kocaelispor’da Erhan Altın, Giray Bulak ve Levent Eriş, yeni teknik adam olarak adı geçen geçen teknik adamlardan. İsmet Taşdemir’in ismi ise gündeme getirildikten sonra gelen tepkiler üzerine Taşdemir ismi gündemin arka sıralarına konuldu. Kocaelispor yönetimi  teknik adamlık konusunda en doğru ismi belirlemek için yoğun çaba sarf ediyor.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5517104/teknik-adam-bilmecesi-sona-eriyor