Ramazan Çevik: Kocaelispor buraları hak etmiyor

Transfer sürecinin hızlı ilerlediğini belirten Kocaelispor’un yeni transferlerinden Ramazan Çevik, Kocaelispor’u yakından takip eden gazetecilere şu açıklamaları yaptı: Erhan Altın hocamızın yardımcısı Taner Gülleri hocam aradı. Ardından yöneticilerimiz ile görüştüm. Transfer sürecim hızlı gelişti. 1 gün içinde geldik, konuştuk ve anlaştık. Beklentilerin farkındayız. Hedef belli ve o hedef doğrultusunda çalışıp, sezon sonunda da şampiyon olup bir üst lige çıkmak istiyoruz.

SANKİ AYLARDIR BURADAYIM

Burada şartlar ve arkadaşlık çok iyi. 3 gündür Kocaelispor’dayım ama aylardır buradaymışım ki hissediyorum. İyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Benim biraz daha zamana ihtiyacım var ancak kendimi iyi hissediyorum. Geçen sezonun ilk haftalarında oynamadım. Formayı aldıktan sonra hoca değişikliği oldu. 2-3 hafta teknik adam belli değildi ve süreçte yine oynayamadım.

HERŞEY YOLUNDA…

Ertuğrul Sağlam hoca geldi. Formayı tekrardan buldum ancak Afyon maçında talihsiz bir sakatlık yaşadım. Ardından pandemi girdi. Geçen sezonki sakatlığım ile ilgili hiçbir sorunum yok, her şey yolunda. Bu sezon öncesi Samsunspor’da ilk kamp döneminde çağrıldım, anlaşamadım. Belçika’ya döndüm orada bireysel antrenmanlarıma devam ettim. O süreç geride kaldı. Kocaelispor’un başarısı için buradayım. Kocaelispor çok büyük bir camia buralarda olmayı hak etmiyor.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5585649/ramazan-cevik-kocaelispor-buralari-hak-etmiyor