Ünlü golfçü gelirini yetimlere bağışlayacak

Profesyonel Golf oyuncusu Mustafa Bulut’un düzenleyeceği turnuvada toplanacak bağışlarla yetim ve engelli çocukların ihtiyaçları karşılanacak. Profesyonel Golf Oyuncusu Mustafa Bulut, düzenleyeceği golf turnuvası ile çocukların hayatına dokunacak. Normalleşme dönemiyle birlikte ilerleyen aylarda Bulut’un gerçekleştirmeyi planladığı golf turnuvasında toplanacak bağışlar ise öksüz, yetim çocukların ve engelli çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak.

BİLEĞİ BÜKÜLMÜYOR

2015 yılında Uluslar Arası Golf Club Bonn Kupası, Uluslar Arası Ay Kupası, Münih Uzun Sürücü Kupası, Frankfurt Golf Delikleri Kupası, Uluslar Arası Dortmund Charity, Rookie Kupası kazanan, 2019 yılında da Bosphorus'ta şampiyonluk yaşayan ve Antalya grup birincisi ödülünü ve Golf Club Bonn yılın oyuncusu ödülünü kazanarak önemli başarılara imza atan Bulut, düzenleyeceği turnuva ile yetim ve engelli çocukların hayatına dokunmak istediğini ifade etti.

YARALARA MERHEM OLMAK İSTİYOR

Konu ile ilgili açıklama yapan Mustafa Bulut, ''Onlar bizim çocuklarımız, destek olmak zorundayız. Görmezden gelemeyiz. Onların yaralarına merhem olmak için elimizden geleni yapacağız. Düzenlediğimiz bu turnuvanın kazananı çocuklarımız olacak” dedi. Öte yandan, Mustafa Bulut, turnuva öncesi Avcılar ve Ataşehir'de bulunan evinde Bulut Security Boss yurtdışı genel menajeri Servet Yücel eşliğinde çocuklara golf eğitimi vereceğini ifade etti.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5589102/unlu-golfcu-gelirini-yetimlere-bagislayacak