Dilovası’nda sporun çehresi değişecek

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Kasapoğlu’nun talimatlarıyla Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile bir araya gelen Şayir ve Yıldırım, Nihat Karadaş Stadı’nın yenilenmesi, seçim beyannamesinde yer alan Gençlik Merkezi’nin yapılması ve Tavşancıl yarı olimpik havuzunun yapımı için çok önemli bir protokole imza attılar.

ŞAYİR: İHALE SONRASINDA PROJELER BAŞLIYOR

İhale aşamasının hemen ardından projelere start vereceklerinin müjdesini veren Şayir, “Dilovası halkının mutluluğu her şeyden önemli. İlçemize sosyal, kültürel ve spor alanında ivme kazandıracak projeler için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlerimizin faydalanacağı spor tesislerinin yapımı için bize kolaylık sağlayan Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

YILDIRIM: DİLOVASI’NA HAYIRLI OLSUN !..

Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ise, “Belediye Başkanımız Sayın Hamza Şayir ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun talimatlarıyla Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik ile yaptığımız görüşmeler sonrasında protokol imzaladık. Projelerin Dilovası’na hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5629097/dilovasinda-sporun-cehresi-degisecek