Karamürselliler gösterin sevginizi

Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele eden Karamürselspor, takıma gelir sağlamak için Cuma Pazarı girişinde kurduğu stantta tişört, atkı ve koruyucu sağlık maskeleri sattı

GELİR SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORLAR

Corona virüsü sürecinde tüm dünya devi kulüpler gibi alternatif gelir modeli oluşturmak isteyen Karamürselspor armalı tişört, atkı ve sağlık koruyucu maske satışına başladı. Tişörtlerin 50 TL, atkı 20 TL ve sağlık koruyucu maskelerin 10 TL’den satışı gerçekleştiriliyor.

EKONOMİK KRİZİ AŞMAYA ÇALIŞIYORLAR

Corona virüsü Pandemisi nedeniyle ciddi bir ekonomik krize giren futbol endüstrisinin devlerinin yanı sıra amatör spor kulüpleri de gelir yaratmak için yeni modeller üzerinde çalışırken, Karamürselspor’da içinden geçtiğimiz dönemden istifade eden bir girişimde bulundu. Karamürselspor Başkan Yardımcısı Süleyman Özer, Karamürsel Cuma Pazarı girişinde açtığı Karamürselspor tanıtım standında kulübe ait, tişört, atkı ve koruyucu sağlık maskesi satışı ile kulübe gelir sağlama hedeflediklerini söyledi.

SATIŞA DEVAM…

Salı ve cuma günleri kurulan halk pazarında stant açacaklarını belirten Özer şunları söyledi: Vatandaşlarımız haftanın her günü Karamürsel Gücer İşhanı 2. Katı’nda bulunan kulüp derneğimizden almak istedikleri ürünleri temin edebilecekler. Açtığımız bu stantta, hem taraftarlarımızın takımına sahip çıkarak kulübe gelir sağlamak adına, hem de şehir de taraftarlarımızın Karamürselspor’a ait bir ürüne sahip olarak taraftarlık ruhunu güçlendirmesi amacıyla ürün satışına başladık. Amacımız Karamürselspor’u yıllarca yer aldığı 3.Lig’e yeniden çıkarabilmek. Bu sadece bizim çabalamamızla olacak bir şey değil. Taraftarımızın, iş insanlarımızın, esnafımızın ve mülki idare amirlerimizin de desteği ile gerçekleşebilecek.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ

Biz bu dinamiği şehirde oluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kulübün gerçek manada hiç bir geliri yok. Transferlerimiz için ödeyeceğimiz peşinatlar ve maaşlar konusunda çok zor durumda mücadele ediyoruz. Bu hususta herkesi Karamürselspor’a yardıma davet ediyorum. Biz güzel bir şeyler ortaya koymaya çalışırken, gece gündüz ayırt etmeden, ailemizden, işimizden fedakarlık yaparak mücadele ederken, destek olunmasını istememiz çok doğal.

MEMLEKETİN TAKIMI DEDİK

Memleketin takımı dedik, bizim için bu iş memleket meselesi dedik, ancak bizim gibi düşünenlerin sayısının çok az olduğunu görüyoruz. Bütün Karamürsel 3.Lig yolunda kenetlenmeli. Çok güzel işlere imza atabilecek bir oyuncu kadrosu kurduk. Bu kadroyu koruyabilirsek verdiğimiz taahhütleri yerine getirebilirsek, inanıyoruz ki, 3.Lig hayal olmaktan çıkacaktır. Bütün Karamürsel’e sesleniyorum. Takımlarına sahip çıkmaları gerek” dedi.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5640616/karamurselliler-gosterin-sevginizi