"Azerbaycan'a bin maske gönderdik"

Kocaeli Haydar Aliyev Kültür Evi ve Federasyonun işbirliği ile Marmara İşadamları Derneği ve AFAD birlikteliği neticesinde Azerbaycan'a bin maske gönderildi. MARİMDER Genel başkanı Zeki Gedikoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Ali Uçum, Adem Arif Bingöl, Havva Demir ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile AFAD müdürü katıldılar.

Danışma ve Onur Kurulu Üyemiz ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Tarihçi Abdullah Köktürk bir konuşma yaparak yıllardır çok emek vererek büyük hizmetleri gerçekleştiren başkan Bilal beyi kutlayıp teşekkür ediyorum diyerek bu anlamlı kampanyayı gerçekleştiren emek sahibi her arkadaşımıza da ayrıca teşekkür ediyorum diyerek birlik, beraberlik mesajı verildi.

Başkan Bilal Dündar konuklara katılım ve destekleri için teşekkür ederek, gerekli açıklamaları yaparak MARİMDER' in iki öğrenciye verecekleri burs ile ilgili protokolü imzaladılar. Öğrencilerden Sucayet Hüseyinov, Gülnare Hüseyinov ve Aynur Memmedova ile hem kızımız hemde gelnimiz Şifa Hacıyev Çakır aramızda bulundular. İki kardeş ülkemiz arasında ilişkilerin artırılması için işadamları arasında karşılıklı ziyaret gerçekleştirilmesi hususunda karar alındı.

Federasyon Başkanı Bilal Dündar MARİMDER genelbaşkanı Zeki Gedikoğlu ' na plaket vererek destekleri için teşekkür etti.
Plaket için teşekkür eden Zeki başkan bu ilktir. Desteklerinin devam edeceğini söylüyerek her zaman Bilal abime bu güzel ve başarılı hizmetlerinde kömek olmayı görev biliyoruz dedi. Çay kahve faslından sonra günün anısına fotoğraflar çekilerek konuklar uğurlandı.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5890044/azerbaycana-bin-maske-gonderdik