Periler nihayet

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ekibi İzmit Belediyespor’da takım uzun süre sonra tam kadro çalışmaya başladı. 7 oyuncunun Covid-19 testlerinin pozitif çıkması ve sakatlığı bulunan oyuncuların tedavi süreci nedeniyle bir süredir tam kadro sahada olamayan İzmit Belediyespor’da tüm oyuncular sağlığına kavuştu. Erteleme maçı, lig maçı ve Avrupa maçını kapsayan çok yoğun maç trafiğine giren takım antrenmanlara eksiksiz başladı.

ÜST ÜSTE 3 MAÇI İZMİT’TE OYNAYACAK

Rakip takım oyuncularının virüs kapmasından dolayı ertelenen Nesibe Aydın maçı 23 Aralık Çarşamba günü İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda oynanacak. Ardından İzmit Belediyespor, ligin ilk devresinin son maçında 26 Aralık Cumartesi günü OGS Ormanspor’u evinde ağırlayacak. İzmit Belediyespor, bu maçların ardından sıralamada ilk 8’e kalırsa Türkiye Kupası’na katılma hakkı elde edecek.

İKİNCİ DEVREYİ EVİNDE KAYSERİ İLE AÇACAK

Yoğun maç trafiğinde İzmit temsilcisi bir sonraki hedefi ise 30 Aralık 2020’de evinde oynayacağı ikinci devrenin ilk maçında Bellona Kayseri Basket ile karşılaşacak. Evindeki 3 maçın ardından İzmit Belediyespor, 3 Ocak 2021’de Birevim Elazığ İl Özel İdare’ye konuk olarak 11 Ocak'ta da Elazığ deplasmanına gidecek.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5892511/periler-nihayet