Kocaelispor’da galibiyet Üzülmez’e hediye edildi

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kocaelispor evinde Uşakspor’u 2-0 mağlup etti. Basın toplantısında konuşan teknik adamlar maçın değerlendirmesini yaptı. Uşakspor Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir maçla ilgili konuşmak istemezken Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın galibiyeti, hastalığı yüzünden yanlarına olamayan ve bugün doğum günü olan kulüp başkanı Hüseyin Üzülmez’e armağan etti.

Erhan Altın, Özkan Sümer’i unutmadı

Kocaelispor Teknik Direktörü Erhan Altın, “Türk futbolunun, milli takımımızın ve Trabzon camiasının acı kaybı Özkan Sümer hocamızı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyorum. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı dilerim” dedi.

Galibiyeti Hüseyin Üzülmez’e armağan etti

Kanser hastalığıyla mücadele eden, bu nedenle bir süredir kulüpten ayrı kalan ve yönetim işlerinin aksamaması için görevini geçici olarak Engin Koyun’a devreden kulüp başkanı Hüseyin Üzülmez de unutulmadı. Erhan Altın, “Galibiyeti, bugün doğum günü olan kulüp başkanımız Hüseyin Üzülmez’e armağan ediyoruz. Sağlık problemleri nedeniyle yanımızda olamadı. En kısa sürede iyileşip aramıza dönmesini diliyor, doğum gününü galibiyetle kutlamak istiyoruz” diye konuştu.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/5920307/kocaelisporda-galibiyet-uzulmeze-hediye-edildi