Hata yapma lüksün yok!

2.Lig temsilcisi Kocaelisporumuz, bugün de Gümüşhanespor’a konuk olacak. Karşılaşma saat 13.00’te başlayacak. 5’te 5 ile kritik deplasmana giden temsilcimizin hedefi, üst üste altıncı zaferi kazanmak. Yeşil Siyahlılar Doğu Karadeniz’den de galibiyetle dönüp, kendisini Play-Off hattının içine atmak için sahaya çıkacak. 

PAROLA: MUTLAK 3 PUAN

Son 5 maçını kazanan ve puanını 29’a çıkararak üst sıralara göz kırpan Kocaelispor, bugünkü erteleme maçında, ateş hattında bulunan, eski hocamız Galip Gündoğdu’nun çalıştırdığı Gümüşhanespor’a konuk olacak. Saat 13.00’te başlayacak olan maçı Samsun’dan Yakup Bakır yönetecek. Gümüşhane Ramada Otel’de maç saatini bekleyen yeşil siyahlılarda parola net: mutlak 3 puan. 

KADRODA ROTASYONA GİDİLEBİLİR

Kahramanmaraş, Uşak, Hacettepe, Zonguldak ve Ankara Demir maçlarını kayıpsız geçen, bu süreçte rakip fileleri 12 kez sarsan ve kalesinde sadece 2 gole izin veren yeşil siyahlılar, zor durumdaki Gümüşhanespor karşısında da kazanıp, seriyi sürdürmek için elinden geleni yapacak. Teknik direktör Erhan Altın’ın, Ankara Demirspor maçını kazanan kadrosunda değişiklikler yapacağı tahmin ediliyor. Teknik adamın çift ön liberodan biri ile Benhur ve Gökhan Meral’i dinlendirmesi bekleniyor. 

MUHAMMED VE BENHUR SINIRDA

Sağ ayak tarak kemiğindeki kırık nedeni ile tedavisi devam eden İrfan dışında eksiği olmayan yeşil siyahlılarda takımın iki ası, Muhammed ve Benhur sarı kart sınırında bulunuyor. Buna göre Kocaelispor’un maça kalede Bayram, savunmada Semih, Gökhan ya da Erdinç, Taha Batuhan ve Kemal Can, önlerinde Mesut, Muhammed ya da Murat Cem, sağda Benhur ya da Cerem Talha, solda Ramazan, forvete yakın bölgede Yiğitali, ileride de Batuhan Er ile başlaması bekleniyor. Gümüşhane Yenişehir Stadı’ndaki mücadele sırasında saatinde yağış beklenmiyor. Sıcaklık ise tahmini 7 derece olacak. 

GÜMÜŞHANESPOR-KOCAELİSPOR

STAT:Gümüşhane Yenişehir

HAKEMLER:Yakup Bakır, Soner Akgün, Kenan Özcan

SAAT: 13.00

YAYIN: Yok

HAVA: 7 derece parçalı


GÜMÜŞHANESPOR

ZEKİ AYVAZ

TUĞAY ADAMCIL

SERCAN KAYA

MUSA SİNAN YILMAZ

BURAK DEMİREĞEN

RAİF GÜNDOĞDU

BERKAN YILDIRIM

HASAN KAŞIKARA

OSMAN TORUN

OBEN SARAÇOĞLU

İLKE TANKUL


KOCAELİSPOR

BAYRAM OLGUN

SEMİH KARADENİZ

GÖKHAN YA DA ERDİNÇ

TAHA BATUHAN YAYIKCI

KEMAL CAN AYDEMİR

MUHAMMED VEYA MURAT 

MESUT ÖZDEMİR

BENHUR VEYA CEREM

RAMAZAN ÇEVİK

YİĞİTALİ BAYRAK

BATUHAN ER

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6006779/hata-yapma-luksun-yok