Tahir Babaoğlu: Yolun sonu güzel olur inşallah

Kocaelispor’un yeni transferi Tahir Babaoğlu’ndan ilk açıklamalar geldi. Tahir, Kocaelispor’a transfer olduğu için heyecanlı ve gururlu olduğunu ifade etti ve sezon sonunda belirlenen hedeflere ulaşmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIZ

Kocaelispor’un her zaman büyük hedefleri olduğunu ifade eden Tahir şu şekilde konuştu: Kocaelispor gibi büyük bir camiaya geldiğim için hem çok mutluyum, hem heyecanlıyım, hem de gururluyum. İnşallah hem kendim hem de Kocaelispor adına güzel işlere imza atıp hedeflediğimiz bir üst lige çıkarız.

KOCAELİSPOR’UN HEDEFİ HER ZAMAN BÜYÜKTÜR

Grubumuzda Manisa, Hekimoğlu, Erzincan, benim de geçen sezon oynadığım Ankara Demir gibi takımlar var. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Kocaelispor’un hedefi her zaman büyüktür. Benim de vereceğim katkılarla şanssızlıkları ikinci yarıda kırar, iyi şekilde konsantre olup sezon sonunda da mutlu olan taraf biz oluruz inşallah.

TEŞEKKÜR EDERİM

Keçiörengücü Kulübü Başkanı Sedat Tahiroğlu’na şükranlarımı sunarım. Orada güzel bir dönem geçirdik. Sağ olsun bana yardımcı oldu ve Kocaelispor gibi bir camiaya gelmem için destek oldu. Umarım Süper Lig’e çıkarlar. Kocaelispor’da da Engin Koyun başkanımız ve yönetimimize de ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederim.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6065000/tahir-babaoglu-yolun-sonu-guzel-olur-insallah