Bu kez “Şampiyonsuzunuz” demedi

Önceki yılda da şampiyonluk yolundaki rakibimiz Bayburtspor’u, lig bitmemişken ve hiçbir şey garanti değilken, en kritik dönemdeki ziyaretinde, şampiyon ilan etmişti. Bu yılki rakibimiz Hekimoğlu Trabzon’a da ‘inat yapar gibi’ ziyaette bulundu, ancak bu kez şampiyonluktan söz etmedi

CELİL HEKİMOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hekimoğlu Trabzon FK’yı ziyaret ederek, Başkan Celil Hekimoğlu ile görüştü. Hekimoğlu ve yönetim kurulunun tesislerinde ağırladığı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, daha sonra antrenman sahasında teknik direktör Osman Özköylü ve futbolcularla sohbet edip, fotoğraf çekildi.

HEKİMOĞLU MUTLU OLDU !..

Başkan Hekimoğlu, Bakan Kasapoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunup, memnuniyetlerini dile getirdi ve tesisleri gezdirdi. Kasapoğlu da, tesisleri çok beğendiğini ifade ederek, Celil Hekimoğlu’na Türk futboluna bu tesisi kazandırdığı için teşekkür etti. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ortahisar Yavuz Selim Stadı’nın iki kale arkası tribünlerinin de yapımı için başkan Celil Hekimoğlu’na söz verdi. 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6142863/bu-kez-sampiyonsuzunuz-demedi