İnegöl'de 17 gün sonra ilk lig maçına çıkıyoruz

Yarın deplasmanda İnegölspor ile karşılaşacak olan Kocaelispor’da çalışmalar sona erdi. Son maçını 7 Şubat’ta Çorum Futbol Kulübü ile deplasmanda oynayan yeşil siyahlılar tam 17 gün sonra bir lig maçına çıkmış olacak

HAZIRLIKLAR NEŞELİ GEÇTİ

Yılmaz, İrfan ve Numan ile kadro dışı kalan Ramazan’dan yoksun çıkacağı karşılaşmada Bursa temsilcisi İnegölspor’a konuk olacak olan Kocaelispor’da çalışmalar sona erdi. Afyon maçını yoğun kar yağışı nedeni ile oynayamayan yeşil siyahlılarda maçın hazırlıkları hayli neşeli geçti.

KADRO İLE ÇOK OYNANMAYACAK

Takımın etkili isimlerinden Burak Süleyman’ın yüzde yüz hazır olduğu yeşil siyahlılar galibiyetten başka bir şey düşünmüyor. Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay’ın kadroda fazla bir değişikliğe gitmeyeceği düşünülüyor. 2. Lig’deki en iyi kaleciler arasında başı çeken Bayram ile maça başlayacak olan Kocaelispor’da Semih, Kemal Can, Musa Nizam ve Gökhan’dan oluşan savunma kurgusu da aynı kalıyor.

BENHUR-BATUHAN-BURAK

Bu futbolcuların önünde Murat Cem ve Mesut olacak. Kritik bölge ise kanatlar ve forvet arkası… Sağda Batuhan, solda Benhur, forvete yakın bölgede ise Burak Süleyman’ın yer alması beklenirken, Tahir santrfor hattında Çorum maçının ardından fileleri havalandırmaya devam etmek için elinden geleni yapacak. Çarşamba mesaisindeki maç İnegöl İlçe Stadı’nda saat 13.00’te başlayacak.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6518983/inegolde-17-gun-sonra-ilk-lig-macina-cikiyoruz