Bir yıldız daha parlıyor: İrem Yavuz

16 Yaş Altı Kız Milli Takımımız, Sırbistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2021 CEV U16 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası için Türkiye Futbol Federasyonu Lisesi’nde okuyan Karamürselli İrem Yavuz, milli takıma çağırılarak Kocaeli ve Karamürsel’in gururu oldu.

Geçtiğimiz günlerde 16 Yaş Altı Kız Milli Takımımız, Sırbistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek 2021 CEV U16 Avrupa Şampiyonası Elemeleri Balkan Şampiyonası 1. Raunt için Ankara’da kampa girdi. Milli Takımımız, Kadın Altyapı Milli Takımlar Koordinatörü Şahin Çatma yönetimindeki çalışmalarını 34 kişilik kadroyla sürdürüyor.

İREM HAZIR

Sırbistan’ın ev sahipliğinde düzenlenecek turnuvada mücadele edecek Milli Takımımızda yer alan ve Karamürsel’in tanınmış ailelerden dedesi Karapınar eşraflarından Zahir Yavuz, amcaları Şeref Yavuz, ünlü Kırkpınar’ın efsane yağlı güreşçilerden Koca Yusuf lakaplı Ekrem Yavuz’un yeğeni olan İrem, Saim Yavuz ve Gülten Yavuz’ın kızları. İrem Yavuz’un 16 Yaş Altı Kız Milli Takıma çağırılması Kocaeli ve Karamürsel’de mutlukla karşılandı.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6609453/bir-yildiz-daha-parliyor-irem-yavuz