Özcan Sert: Ağrı’da galibiyet hakkımızda

Darıca Gençlerbirliği’nin genç teknik direktörü Özcan Sert, 0-0 sona eren Ağrı 1970 maçını değerlendirdi. Başarılı teknik adam galibiyetin hakları olduğunu belirtti ve deplasmanda alınan 1 puanın da kötü olmadığını belirtti.

HEDEF DEĞİŞTİRMEK İSTEDİLER

Ağrı’da zorlu bir maça çıkan ve son haftaların formda ekibi karşısında önemli gol pozisyonlarını değerlendiremeyen 3. Lig 2. Grup temsilcimiz Darıca Gençlerbirliği’nde Teknik Direktör Özcan Sert maç ve ligin devamı ile ilgili şu şekilde konuştu: Rakibimiz antrenör değişikliğinden sonra belirgin bir çıkış yakaladı. Düşmeme mücadelesi verirlerken Nazilli’yi yendiler, bizim ve bizden sonraki Yozgat maçlarınıda kazanıp hedeflerini Play-Off olarak değiştirmek istediler.

FUTBOLCULARIMIZI KUTLUYORUM

Ağrı bu heyecanla baskılı bir oyunla mücadeleye başladı. Ancak onları tuttuk. İki takım da pozisyonlar buldu. Özellikle bizim ilk yarıda 4 önemli fırsatımız vardı. Dahası ağlara giden topumuz da ofsayt nedeni ile gol değeri kazanmadı. Açıkçası iki takım da iyi mücadele etti ve 1 puanla yetindi. Futbolcularımızı ortaya koydukları mücadeleden ötürü kutluyorum.

PLAY-OFF İÇİN UĞRAŞACAĞIZ

Son haftalardaki rakiplerimizin tamamı rüzgarı arkasına alarak karşımız çıktı. Her maçta rakiplerimizi zor durumlarda bıraktık. 3 maçtır gol yemiyoruz, yenilmiyoruz. Böyle devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Kalan haftalarda bizim ne yaptığımız önemli. Rakiplerimizin bir birleri ile oynaması avantaj. Darıca olarak biraz daha bağımsız maçlara çıkacağız. Kısacası ipler bizim elimizde. Kadro yapımız belli. Genç ve koşan bir gruba sahibiz. Futbolcular ligi buraya kadar getirdi. Play-Off’a olması için de uğraşacağız. Takıma çok güveniyorum.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6800926/ozcan-sert-agrida-galibiyet-hakkimizda