Bizim çocuklar da ringe çıkıyor

Vedat Akbulut’un organize ettiği kick boks galasında iki İzmitli sporcumuz ringe çıkıyor. Son derece teknik dövüşçüler olan Süleyman Meydan ve Anıl Özdemir, şehri en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirtti.

ANIL ÖZDEMİR: KENDİ TOPRAĞIMDAYIM

İzmit’teki organizasyonda yer almasının kendisi için gurur verici olduğunu belirten Anıl Özdemir şu şekilde konuştu: Vedat Akbulut hocanın öğrencisiyim. En başta hocama teşekkür ediyorum.  Daha önce yine İzmit’te düzenlenen organizasyonda mücadele etmiştim. Bir kez daha şehrimde ringe çıkacağım. Heyecanlıyım ama bir o kadar da iddialıyım. Kendi toprağımda başarılı olmak istiyorum. 

SÜLEYMAN MEYDAN: KOCAELİSPOR ATKISI AÇACAĞIM

Derince’de ikamet eden Süleyman Meydan ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: 5 yıldır kick boks yapıyor ve çok emek veriyorum. Cumartesi günü üçüncü maçıma çıkacağım. Diğer iki maçımız nakavt ile kazandım. İzmitliyim, Kocaelispor hayranıyım… Maçı kazandıktan sonra daha öne yaptığım gibi Kocaelispor’un atkısını açacağım. Pandemi süreci her sporcuyu olduğu gibi beni de olumsuz etkiledi. Salonumuz kapandı. Taşlar biraz oturunca çalışmalara kaldığım yerden devam ettim. Kendimi iyi hissediyorum.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6808844/bizim-cocuklar-da-ringe-cikiyor