Murat Barış için yazılan yazıya cevap

En Kocaeli Genel Yayın Yönetmeni Engin Şahin’in yazdığı “Seni Bu Kulüpte Bir Daha Görmek İstemiyorum” başlıklı köşe yazısına istinaden Kocaelispor Kulübü’nden açıklama geldi ve bu tür haber ve yazılar karşısında kulüp olarak üzüntü duyulduğunu belirtildi.

HEDEF Mİ YAPILMAK İSTENDİ?

Özellikle kulübün İdari İşlerden Sorumlusu Başkan Yardımcısı Murat Barış ile ilgili söylemler üzerine açıklamada “Yeni dönemde KOTO üyesi olan değerleri iş insanlarını Kocaelispor yönetim kurulunda görmek bize onur ve gurur verir” cevabı verildi. Gözler Murat Barış’a çevrildi. Barış’ın yeni yönetimde yer alamayacağı biliniyordu. Bu dolaylı davet üzerine Barış’ın tavrı merak ediliyor.

AÇIKLAMA

Genel kurula hazırladığımız şu günlerde yerel basında Kocaelispor’un menfaatleri için gece-gündüz mesai harcayan ve yeni dönemde olup olmayacakları henüz netleşmeyen yönetici arkadaşlarımız hakkında yapılan yorumları ve yazılan haberleri maalesef üzülerek okuduk. Bazı arkadaşlarımız yola devam edecek, diğer arkadaşlarımız ise yoruldukları için ve iş yoğunluğundan dolayı bizimle olamayacaklarını ifade ettiler.

KOTO HER ZAMAN YANIMIZDAYDI

Her yöneticimiz bizim için değerlidir. Yönetim içinde kimsenin kimseyle bir problemi ve sıkıntısı yoktur. Şehrin tüm kurumlarından, her kesimden özelikle kentin en önemli markalarından biri olan Kocaeli Ticaret Odası’nın desteğini ve güvenini her zaman yanımızda gördük ve görmeye de devam edeceğiz.

LAYIK OLACAĞIZ

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yeni dönemde KOTO üyesi olan değerleri iş insanlarını Kocaelispor yönetim kurulunda görmek bize onur ve gurur verir. Son olarak 27 Mart Cumartesi günü Kocaelispor’umuzun yapacağı olağanüstü kongre sonrasında camiamızın beklentilerine cevap veren, kulübün menfaatlerini koruyan ve şehrimize layık güçlü bir yönetim kurulu oluşturulacaktır.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/6814938/murat-baris-icin-yazilan-yaziya-cevap