Başkan Kocaman’dan sahur mesaisi

Covid-19 tedbirlerine yönelik İçişleri Bakanlığı tarafından ilan edilen tam kapanma sürecinde Kartepe Belediyesi vites yükseltti. Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın da bizzat eşlik ederek yakından takip ettiği çalışmalar ilçenin pek çok noktasında eş zamanlı olarak devam ediyor. 

 

SAHURA KADAR ASFALT

Uzunçiftlik Mahallesi’nde 300 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Koç, 200 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Yiğitalp ve 400 metre uzunluğunda 7 metre genişliğinde Akkuş Sokaklardaki asfalt çalışmaları sahur saatine kadar asfalt serimi yapıldı. Başkan Kocaman’da asfalt serim makinası kullanarak (finisher) kullanarak zaman zaman çalışmalara destek oldu.

 

HER ŞEY KARTEPE İÇİN

Kartepe’de planlı bir program dahilinde ihtiyaç olan tüm sokaklara girileceğini ifade eden Başkan Kocaman, “Ekiplerimizle birlikte alt temel malzeme serim çalışmalarımızı bitirdiğimiz birçok farklı noktada asfalt serim çalışmalarımızı da tamamladık. Kartepe’de girmeyeceğimiz sokak kalmayacak. Tüm çalışma arkadaşlarımızın eline koluna sağlık. Derdimiz evlatlarımıza en güzel Kartepe’yi miras bırakmak” açıklamasında bulundu.

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7050894/baskan-kocamandan-sahur-mesaisi