Sıkı dur 1.Lig Kartepe geliyor

Kartepe Belediyesi Çim Hokeyi Takımı 1.Lig’e yükselerek bir anda ses getirdi. Kentin spor gündeminde ilk sıralara oturdu

HELAL OLSUN SİZE

Alanya’da düzenlenen 2020-2021 Sezonu Kadınlar ve Erkekler Salon Hokeyi 2.Lig Play-Off maçları sonunda Türkiye 1.Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı. Türkiye Hokey Federasyonu tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen 2020-2021 Sezonu Kadınlar ve Erkekler Salon Hokeyi 2. Lig Play-Off Maçları Atatürk Spor Salonu’nda yapılmış ve temsilcilerimiz erkeklerde de kadınlarda da göğsümüzü kabartmıştı. Eski basketbolcu olan Kartepe Belediye Başkanı Avukat Muhammet Mustafa Kocaman her zaman destek sözü verdi.

BÜYÜK BAŞARI

Salon Hokeyi 2. Lig Play-Off Maçlarında 13 takım arasında yapılan grup müsabakaları sonunda son 4 takım arasına Kartepe Belediyesi Çim Hokeyi Takımı adını yazdırdı. Son dört takım arasında Kartepe’nin altın çocukları finale yükselmeyi başardı. 2020-2021 Sezonu Kadınlar ve Erkekler Salon Hokeyi 2. Lig Play-Off Maçları sonunda Kartepe Belediyesi Çim Hokey Takımı Türkiye 1.Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandı.

KOCAMAN’DAN SÖZ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepeli gençlerimiz kendilerine imkan verildiği zaman neler yapacaklarını her fırsatta gösteriyorlar. Çim Hokey Takımımızın başarısı hepimizi gururlandırdı. Kartepemize ve gençlerimize destek olmaya devam edeceğiz. Kartepe’nin evlatlarına başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.   

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7052184/siki-dur-1lig-kartepe-geliyor