Evde tartıştığı karısını 15 yerinden bıçakladı

Alınan bilgiye göre Körfez Hacıosman Mahallesi Uygun Sokak üzerinde meydana gelen olayda, Burhan Ş. (30) ile eşi Rabia Buse Ş. (28) arasında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı başlayan sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga esnasında öfkeli koca eline aldığı bir bıçakla eşini bıçaklamaya başladı.

Olay sırasında eşine direnen ve boğuşmaya başlayan kadının, can havli ile eşi Burham Ş’yi ısırarak elinden kurtulduğu ve komşusuna sığındığı öğrenildi. Bulundukları adrese kısa bir süre önce taşınan çiftin, henüz neden tartıştıkları bilinmezken komşularının haber vermesi ile olay yerine kısa sürede polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

15 yerinden bıçaklanarak ağır yaralanan Rabia Buse Ş.,  yapılan ilk müdahalesi sonrası önce Körfez Devlet Hastanesine, daha sonra Derince Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edildi. 2 çocuk annesi olduğu öğrenilen yaralı kadının tedavisi devam ederken olay yerinde gözaltına alınan ve vücudunun değişik yerlerinde eşi ile tartışırken oluştuğu gözlenen ısrık izleri ile çizikler bulunan kocası Burhan Ş. polis merkezine götürüldü.  Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı

- Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7080101/evde-tartistigi-karisini-15-yerinden-bicakladi