Burak Süleyman: Play-Off taktik savaşıdır

Kocaelispor’un başarılı futbolcusu Burak Süleyman, yarın oynanacak İzmit’teki Hekimoğlu yarı final ilk maçından sonra, rövanşa avantajlı bir skorla gitmek istediklerini ifade etti

HEKİMOĞLU’NA ODAKLANMALIYIZ

Ankara Demir maçını hemen geride bırakmaları gerektiğinin altını çizen Burak Süleyman “İlk maçta, özellikle ikinci yarıda iyi değildik. Ancak burada futbol olarak da skor olarak da iyiydik. Kazandığımız için mutluyuz. Henüz şampiyon olmadık, sadece bir tur geçtik. Önümüzde yarı final, geçersek de final var. 3-0’ın sevincini yaşayıp, hemen Hekimoğlu’na maçına odaklanacağız” dedi.

TABİİ Kİ AVANTAJLI SKOR İSTİYORUZ

Muhteşem Süleyman sözlerini şöyle sürdürdü: “Play-Off maçları taktik savaşıdır. Bize söylenen bir oyun planı var ve o plan üzerinden hareket ediyoruz. Turnuva takımı olmalı ve sonunda kazanmalısınız. Bizim gibi büyük camialarda iyi oyun tabii ki önemli. Biz de ikisini birden isteriz, ama neticeye bakmak da önemli. Özellikle gol yememeye gayret ediyoruz. Çift maçlarda yediğiniz golü yanıtlamak zor oluyor. Rakip de aynı şekilde oynuyor. Ankara Demir de iki maçta çok katı savunma yaptı. İlk maçın burada olmasını avantaj gibi görüyorum. İkinci maçtaki goller daha değerli olacak. İnşallah İzmit’teki maçta avantajlı bir skor alıp Trabzon’a o şekilde gideceğiz”.

 

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7188706/burak-suleyman-play-off-taktik-savasidir