Kocaman’dan Türk Bayrağı ve Kocaelispor forması  

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 102’nci yıl dönümünde Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman beraberinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan ile Kartepe’nin başarılı sporcularını ziyaret etti. Başkan Kocaman, Kartepe’nin altın çocuklarına Türk Bayrağı ve Kocaelispor forması hediye ederek başarılarınızla her zaman gurur duyuyoruz” dedi.

 

KOCAMAN’DAN SPORCU GENÇLERE MOTİVASYON

Covid-19 tedbirlerine dikkat edilerek yapılan ziyarette Başkan Kocaman “Gençlerimizin başarılı olmaları için imkanlarımız dahilinde bütün desteği veriyoruz. Geleceğimiz olan gençlerimizi en iyi şekilde hayata hazırlamak bizlerin asli görevidir. Kartepemizin Milli Gururları genç kardeşlerimizi İlçe Spor Müdürümüz Erol Arutan ile birlikte ziyaret ederek, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladık. Genç Millilerimize gururla taşıyacakları Kocaelisporumuzun formasını ve Şanlı Türk Bayrağımızı hediye ettik. Şuanda Milli Takım kamplarında olan ziyaret edemediğimiz kardeşlerimize de gönül dolusu sevgilerimi gönderiyorum başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

 

TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman daha sonra Avrupa’nın en büyük doğa parkı Ormanya’yı ziyaret eden vatandaşların 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarken, ziyaretçilere Türk Bayrağı hediye etti.  

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7196629/kocamandan-turk-bayragi-ve-kocaelispor-formasi