Bu kadro bozulmamalı tebrikler Tahir başkan

Hakan Yağcıoğlu
Hakan Yağcıoğlu

Bu sözler bana ait değil. Efsane başkan Sefa Sirmen’e ait… Kente iki Türkiye Kupası, bir lig şampiyonluğu kazandıran ve Avrupa kupalarında takımı efsane haline getiren Sirmen ile dün sohbet ettik.

KADRO BOZULMASIN… BU HEYECANLA DEVAM…

Usta başkan Sirmen’in sesindeki neşe beni  sevindirdi ve heyecanlandırdı. Sirmen başkan “Tahir başkanı hemen aradım ve tebrik ettim. Çok çok duygulandım Hakan. Aynı eski günlerimizdeki gibi. Sen de hatırlarsın. Beraberdik. Pandemi öneminde bu zafer çok çok mutlu etti hepimizi” dedi. Sirmen heyecanla anlatmaya devam ediyordu: “Şimdi ilk yapılacak iş, bu kadroyu muhafaza temektir. Tahir başkan önemli bir iş yaptı. Kendisine destek verilmelidir. Çektiği sıkıntıları en iyi ben anlarım. Bu heyecanla devam edilmeli ve Tahir başkan ile kulüp yönetimi yalnız bırakılmamalıdır”.

DEMEK Kİ İYİ YAPMIŞIZ…

Başkan Sirmen “Hatırlarsın. Depremde takımı çekmedik ve lige kattık. Çünkü bu kentin en büyük moral kaynağı Kocaelispordur. Sadece Kocaeli kenti değil, o gece tüm Türkiye sevindi. Hepimizi sevindik. Pandemide bu zafer bize çok iyi geldi. Depremde lige katılmakla demek ki en iyi işi yapmışız. Bugün yine anlaşılıyor” diye konuştu ve tüm Kocaelisporlulara sevgilerini, selamlarını gönderdi.

- Kocaeli Gazetesi, Hakan Yağcıoğlu tarafından kaleme alındı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/makale/7236694/hakan-yagcioglu/bu-kadro-bozulmamali-tebrikler-tahir-baskan