Nurdoğan Kuzu: Madalya almak istiyorum

İlimizin yetiştirdiği başarılı motosikletçilerden Nurdoğan Kuzu, enduro yarışları hakkında konuştu. Kuzu, tüm sporcular gibi parkurdan eşit bir şekilde faydalandığını, bu konuda herhangi bir artısı olmadığını ifade etti.

ARSLANBEY’İN GENÇ YETENEĞİ

Enduro yarışları hakkında görüş aldığımı Arslanbeyli genç motosikletçilerden Nurdoğan Kuzu organizasyon hakkında bu şekilde konuştu: Motosiklet ve motor sporları bizim tutkumuz. Elimizden geldiği kadar da motor sporlarına katkı vermeye çalışıyorum. Enduro ilk ayak yarışlarına iyi hazırlandım. Memleketimde, Kocaeli Kartepe Maşukiye'de kürsü görmek istiyorum. Bu nedenle elimden gelen her şeyi yapacağım.

 

BİR AYRICALIĞIM YOK

Parkur gerçekten zorlayıcı. Yapanların ellerine sağlık. Gerçekten çok iyi düşünülmüş, teknik bir parkur. Enduroda sadece hız yetmiyor, teknik ve bir o kadar da güçlü olman gerekiyor. Bu organizasyonun gerçekleşmesinde destek olan herkese teşekkür ediyorum. Parkur ile ilgili diğer sporcu arkadaşlarından hiçbir farkım yok. Ben de parkuru yeni gördüm ve eşit şekilde süre buldum. Umarım şehrimde kürsü görürüm.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7262086/nurdogan-kuzu-madalya-almak-istiyorum