Kocaelispor’la şampiyon olmayı çok istiyorum

Kocaelispor’un, 1.Lig ekiplerinden Samsunspor’dan kadrosuna kattığı ‘Yerli Messi’ lakaplı İlyas Kubilay Yavuz geçen sezon özellikle mental olarak güçlü kaldığını ve bu nedenle de oyuna sonradan girdikten sonra takıma katkı verdiğini belirtti

KALİTELİ ARKADAŞLIK BAŞARIYI GETİRECEK

Yeli Messi Kubilay Yavuz, Kocaelispor’da da elinden gelenin iyisini yapıp yeşil siyahlı forma ile şampiyonluk yaşamayı çok istediğini de ifade etti. Kocaelispor’un yeni transferlerinden İlyas Kubilay Yavuz, Kocaelispor taraftarının çok güçlü olduğunu söyledi ve şu ifadelere yer verdi: Kocaelispor taraftarının ne kadar önemli işler yaptığını biliyorum. Amatör ligde bile 20 bin taraftar takıma destek veriyordu. Bu taraftara layık olmak için mücadele edeceğim. İyi bir arkadaşlık, doğru ve kaliteli bir futbolcu grubu ile hedefe ulaşılacaktır. Takıma katkı vereceğime inanıyorum.

O KUPAYI BEN DE KALDIRMAK İSTİYORUM

Geçen sezon Samsunspor forması ile şampiyon olmayı başaramadım ama bu sezon Kocaelispor’da bu duyguyu yaşamak istiyor, o kupayı ben de kaldırmak istiyorum. Açıkçası sahada olmayı özledim. Bana inanan güvenen bir başkan ve hoca var. Bazı özelliklerimi daha da öne çıkarıp, eksiklerimi tamamlamaya çalışacağım. Mustafa Reşit hocamın beni geliştireceğinden hiç şüphem yok. Hocam bana sahada ne görev verirse en iyi şekilde bu görevi yerine getirmeye çalışacağım.

POZİTİF KALMAYA ÇALIŞTIM

Saha içinde patronlar hocalardır. Samsunspor’dayken geçen sezon hocamız beni sonradan oyuna alıyordu. Takdiri buydu. Buna saygı duydum. Hiçbir zaman olumsuz enerji yaymadım, pozitif kalmaya ve aldığım paranın hakkını vermeye çalıştım. Allah’a şükürler olsun ki bunu sağladığımı düşünüyorum. Bu sezon Kocaelispor’da daha fazla katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7283721/kocaelisporla-sampiyon-olmayi-cok-istiyorum