ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları online yılsonu resitali ile kulakların pasını sildi

ODTÜ GV Özel Kocaeli Okulları, öğrencilerine estetiksel düşünme-davranma, özgüven sahibi olma, kendilerinde fark edemedikleri kazanımları ortaya çıkarmada yardımcı olabilmek için bir takım sosyal faaliyetlere katılmalarını önem vermektedir. Bu kapsamda yaratıcı, özgün, duyarlı ve çok yönlü eğitimi ile minik yetenekleri doğru yönlendirmeye gayret edilmektedir.

Öğrenciler yıl içinde müzik eğitiminde sesler, notalar, ritimlerle düşünebilme, estetik değerleri fark edebilme, farklı sesleri tanıma ve yeni sesler, ritimler üretme becerisinin gelişimi için müzik kulüplerine katılım sağlıyor. Alanında deneyimli öğretmenler, sürekli ve doğru gözlemleri ile her öğrencinin bireysel farklılığını ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

Yoğun bir katılım ile gerçekleşen Online Yılsonu Resitali büyük beğeni ile izlendi ve katılan tüm misafirlerin ruhuna minicik parmaklarla ulaşıldı. Pandemi koşullarında keyifle geçen bu güzel müzik etkinliği ile bir nebze olsun ruhlara ulaşılmış olundu.

- Kocaeli Gazetesi, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7309206/odtu-gv-ozel-kocaeli-okullari-online-yilsonu-resitali-ile-kulaklarin-pasini-sildi