Turbo İsmail’e rakip çıkmadı! 7’nci dönemine başladı

1989 yılında kurulan S.S 4 No’lu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi 32’nci Olağan Genel Kurulu bugün Başiskele Kullar’da bulunan kooperatif binasında gerçekleştirildi. 113 üyeli, 84 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kooperatif kongresinde 2013 yılından bu yana başkanlık görevinde bulunan mevcut Başkan İsmail Özkar tek aday olarak seçime girdi.

OY BİRLİĞİYLE BAŞKAN

Divan Başkanlığı’na Mehmet Civelek seçilirken Ersin Meydan ve Ercan Özkar ise katip üye olarak görev yaptı. Genel kurula Kredi Kooperatif Başkanı Faruk Demir ve çok sayıda davetli katılırken açık oy usulü gerçekleştirilen genel kurulda oy birliğiyle seçilen İsmail Özkar tüm üyelere teşekkür etti. Genel kurulda maddeler oy çokluğuyla kabul edildi. Kongrenin ardından ise Özkar katılımcılara köfte-ekmek ikramında bulundu.

113 KİŞİ EKMEK YİYOR”

Kongre sonrası değerlendirmelerde bulunan 7’nci dönemine başlayan Özkar, “Sağolsunlar bugün de kavgasız gürültüsüz geldiler, tek aday olarak bizi desteklediler. Demek ki biz, oturduğumuz koltuğun değerini biliyoruz; onlar da biliyor. İşlerimiz çok iyi. Bugün bile burada arabamız yok; herkes işinde gücünde. Hepsinden Allah razı olsun. Biz memnunuz, haklarımızı helal ediyoruz. 113 kişi bu fabrikalarımız sayesinde ekmek yiyor, bu nedenle çark yiyor. Aşağı-yukarı 50 tane şoförümüz var. Daha önce hizmet eden herkesten Allah razı olsun” dedi.

25 MİLYARA SATILMAYAN HATLAR 250 MİLYAR OLDU”

Hatlar hakkında konuşan Özkar, “35 senedir kim çivi çaktıysa Allah razı olsun. Bugün de yanımda olan yönetim kurulu üyelerime de teşekkür ediyorum. 8 senedir beni bırakmadılar. Burada daha önce çok çekişmeli seçimler oluyordu. Ama bugün geldiğimiz noktada o da yok. Oturduğumuz koltuğun sorumluluğunu bilen bir insanım. 25 milyara satılmayan hatlarımız 250 milyar oldu. Bu güzel bir değerdir. Ben de buna çok seviniyorum” ifadelerinde bulundu.

YÖNETİM KURULU:

ASİL:

İsmail ÖZKAR

Levent ANKARA

Eyüp YALÇIN

Süleyman SOYDAŞ

Sezgin MEYDAN

Veysel ALTUNTAŞ

Bekir ŞAL

Ercan ÖZKAR

Yusuf ÖZTÜRK

YEDEK

Ednan SOYDAŞ

Seyfi ÖZKAR

Mustafa ÖZTÜRK

Nail MEYDAN

İlhan MEYDAN

İsmail KAVAL

Hasan ÖZAY

Tufan ÖZKAR

Recep MEYDAN

DENETİM KURULU

ASİL:

Erol BEZİR

Haluk MUT

YEDEK:

Mehmet MEYDAN

Erkan YAYLA

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7310729/turbo-ismaile-rakip-cikmadi-7nci-donemine-basladi