İzmit Belediyesi babalara unutamayacakları bir gün hediye etti

En özel günlerinde babalar için sosyal ve sportif etkinlik düzenleyen İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Sarısu Gençlik Kampı’nda babalara ve ailelere unutamayacakları bir gün yaşattı. Dolu dolu bir etkinlik hazırlayan İzmit Belediyesi, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliğindeki programa katılan yaklaşık 20 aileye keyifli saatler yaşattı. Halat çekme, çuval ve yumurta yarışları, kano gezisi, palyaço etkinliği gibi aktivitelerin yer aldığı ‘Baba Buluşmaları’ programına katılanlara da katılım belgeleri takdim edildi, ‘yılın babası’ madalyası verildi.


BUGÜN VE YARININ ANISINA

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa, “20 Haziran Babalar Günü nedeniyle Babalarımızı ve ailelerimizi güzelce eğlendirmek, yarınlara anı bırakmak adına böyle bir etkinlik düzenledik. Ailelerimiz önce kahvaltılarını yaptı, ardından kano turu attı. Yeşil alanımızda halat çekme, yumurta taşıma ve çuval yarışı yapan ailelerimiz palyaço gösterisiyle de çok keyifli dakikalar geçirdi. Belediye başkanımız Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in çocuklara ulaştırmamızı istediği hediyeleri takdim ettik. Programımıza katılan ailelerimize, bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz” dedi.


DOLU DOLU BİR GÜN GEÇİRDİK 

Programa katılan babalardan Murat Çelik, “Bu kapalı ve puslu günü neşelendirip bizi mutlu ettiği için İzmit Belediyesine çok teşekkür ediyoruz. Bizi buraya davet ettikleri ve ağırladıkları için çok mutlu olduk. Daha önce hiç böyle Babalar Günü kutlamamıştım. İlk defa böylesine güzel Babalar Günü yaşadım. Çok güzeldi” şeklinde konuştu. Konuk babalardan Necdet Ekin ise “Burada olmaktan çok keyif aldım. Dolu dolu bir gün geçirdik. Bu programı düzenleyenlere ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.  

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7317029/izmit-belediyesi-babalara-unutamayacaklari-bir-gun-hediye-etti