Körfezim’de mezuniyet heyecanı

Adını başarılarıyla duyuran Özel Körfezim Eğitim Kurumları 22. Dönem mezunlarını diploma töreniyle güzel bir geleceğe gönderdi. Programa okul Kurucularından Hasan Yıldız, Naci Akçay ve Şakir Çapar ile okulumuzun Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu, ilkokul müdürü Çiğdem Aytekin, Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ve okulun öğretmenleri katıldı. Pandemi kurallarına uygun şekilde yapılan törende Genel Müdür Azmi Cihat Hatipoğlu ve Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin ile öğrenci temsilcisi Yusuf Kerem Sevim konuşma yaptılar.

Körfezim Ortaokul Müdürü Eyüp Sultan Keskin, yaptığı konuşmada “ailelere bu zor süreçte desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu”. Körfezim Genel Müdürü Azmi Cihat Hatipoğlu ise yaptığı konuşmada okulda çalışan ve emek veren herkese öğrencilerin geleceklerine olan katkıları için teşekkür etti. Öğrencilere ise “gelecek sizinle şekillenecek. Bu nedenle kendinizi en iyi şekilde yetiştirmeye ve bunu yaparken de vatanınızı, bayrağınızı ve ülkenizi ön planda tutarak nasıl faydalı olabilirim düşüncesi ile yapın” diye konuştu.

Bayrak ve flama devir teslim töreninden sonra okul birincisi Ozan İlke Şen, okul ikincisi Elif Yağmur Durna ve okul üçüncüsü Muhammet Emin Özkan tebrik edilerek hediyeleri takdim edildi. Okul birincisi Ozan İlke Şen mezuniyet kütüğüne ismini çaktıktan sonra tüm öğrencilere diplomaları verildi. Mezuniyet pastasının kesilmesinden sonra kep atma töreni gerçekleşti. Tören sonrası öğrencilerimiz müzik eşliğinde eğlendiler.   6 Haziran 2021 Pazar günü gerçekleşen LGS’ye katılan öğrencilerinin başarılı sonuçlarını her sene olduğu gibi duyurmaya hazırlanan Körfezim Eğitim Kurumları, güçlü eğitim kadrosuyla mutlu bireyler yetiştirme hedefini sürdürmekte..

- Kocaeli Gazetesi, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/foto/7334314/korfezimde-mezuniyet-heyecani