Sezanur ve Anılcan mutluluğa evet dedi

Kevser-Ziver Gül'ün ortanca kızları Sezanur ile merhume Faize-Mümin Ayhan çiftinin oğulları Anılcan'ın nikah töreni The Ness Hotel'de gerçekleşti. 18.00'da başlayan nikah törenine katılım oldukça yüksekti. 

BOL ŞAHİTLİ NİKAH

Siyasilerin buluştuğu cemiyette Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın nikahı kıyarken, gelin ve damadın bu mutlu gününe TBMM Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, AKP İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Yıldızlı, İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, KOÜ Rektörü Saadettin Hülagü, KOTO Başkanı Necmi Bulut, Kocaelispor eski Teknik Direktörü Hikmet Karaman ve Kocaelispor eski yöneticisi Gül-Taş Hafriyatın sahibi Ömer Gül şahitlik etti. İzmit Belediye Başkanı  Fatma Kaplan Hürriyet'te genç çifti yalnız bırakmadı.

MUTLULUKLAR DİLEDİLER

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın genç çifti tebrik ederek sözü TBMM Başkan Vekili Haydar Akar'a bıraktı. Akar'da konuşmasında katılımcıları selamlayarak genç çifte mutluluklar diledi. Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerinde, Cumhuriyetin ışığında daha umutlu, mutlu yarınlar dileyen Başkan Vekili Akar Nikah Defterini geline taktim etti. 

MUHTEŞEM ORGANİZASYON

Sade ve oldukça şık olan organizasyon misafirlerden beğeni alırken, Gül ve Ayhan Ailesinin misafirlerle tek tek ilgilenmesi de dikkatlerden kaçmadı. Takı merasimi ile sona eren nikâhın ardından düzenlenen kokteylde gençler doyasıya eğlendi. Genç çifte arkadaşları ve dostları eşlik etti.

GÜL, KATILIMCILARA TEŞEKKÜR ETTİ

Oldukça duygulu anlar yaşayan Ziver Gül; "Büyüklerimizin de dediği gibi kız babası olmak zor ama bir o kadar da güzel. Bugün sadece kızımızın mutluluğuna şahitlik etmiyoruz. ailemize bir evladımızın daha katılmasının da mutluluğunu yaşıyoruz. Evlatlarımıza bir ömür boyu mutluluklar dilerken, pandemi koşullarına rağmen, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm akraba ve dostlarımıza yürekten teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı

- Kocaeli Gazetesi, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7376947/sezanur-ve-anilcan-mutluluga-evet-dedi