Eski kocası baltayla saldırdı, oğlu da bıçakladı!

Darıca'da yaşayan Sema A. görücü usülü tanıştığı Ramazan A. ile 2004 yılında dünyaevine girdi. Aynı yıl içerisinde ilk oğlu Yunus Emre A. (17), üç yıl sonra da Ege A. (13) doğdu. Sabah gazetesinin haberine göre; iki çocuk annesi, iki yıl önce eşi Ramazan A.'nın kendisini başka bir kadınla aldattığını öğrendi ve boşanma davası açtı. Sema Aytekin, boşanma davası haberini alan eşinin kendisini darp etmeye başlamasıyla bu sefer hakkında uzaklaştırma kararı çıkarıp akrabalarının evine yerleşti.

Sema A.'nın kardeşi ve kuzeni, Ramazan A'nın baltalı saldırısında ağır yaralandı. İki çocuk annesinin yaşadığı korku bununla da sınırlı kalmadı. Sema A., yaklaşık 2 yıl boyunca akrabalarının evinde göçebe hayatı yaşadıktan sonra boşanma aşamasındaki eşiyle ortak satın aldığı eve döndü. Polis korumasıyla bir zamanlarda ailesiyle birlikte yaşadığı eve giden anne, 13 yaşındaki öz evladı Ege A.'nın bıçaklı saldırısına uğradı. Karnından ve kasığından defalarca bıçaklanan kadın, komşularına attığı çığlıkla hayata tutundu.

"ÖLMEK İSTEMİYORUM"

Yaşadıklarını anlatan Sema A. "Eski eşim iki yıl boyunca çocuklarımı manipüle etmiş, kafalarına girip yalanlarla doldurmuş. Çocuklarım beni gördüklerinde "şeytan" görmüş gibiydiler. 13 yaşındaki öz evladım beni bıçakla öldürmek istedi. Şimdi de sosyal medyadan bana ölüm tehditleri yağdırıyorlar. Ölmek istemiyorum lütfen sesimi duyun" diye konuştu.

- Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7497867/eski-kocasi-baltayla-saldirdi-oglu-da-bicakladi