Serter Keskin Futbol Akademisi açıldı

Kocaeli’nin 10 numarası olarak bilinen, bir dönemin usta orta saha oyuncularından Serter Keskin kendi adını verdiği futbol akademisinin açılışını gerçekleştirdi.

SİYASET VE SPOR CAMİASI İLGİ GÖSTERDİ

Yahya Kaptan’da yer alan Ferruh Duygu Tesisleri’ndeki açılışa İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, KASKF Başkanı Murat Aydın, Futbol İl Temsilcisi ve İzmit Belediyesi Spor Müdürü Mithat Ağa, Türkiye Futbol Saha Komiserleri Derneği Başkanı Süleyman Karadaş, Kocaelispor Alt Yapı Koordinatörü Ramiz Soydaş, Kocaelispor İzleme Komitesi Başkanı Zeki Kaya, 3 Türkiye şampiyonluğu bulunan Kocaeli Masterler takımı, sporcular ve aileleri katıldı.

SAĞLIKLI BİREYLER YETİŞTİRECEĞİZ

Serter Keskin davete katılım sağlayan herkese teşekkür ederken “Benim ve ailem için gurur dolu bir gün yaşıyorum. Açılışa gelenlere, arayıp hayırlı olsun diyen herkese teşekkür ediyorum. Akademide önceliğimiz Kocaelispor için sporcu yetiştireceğiz ve futbol temelinin alt yapısını en iyi şekilde çocuklarımıza aktaracağız. Kocaeli’nin potansiyelinin farkındayız ve işinde çok iyi antrenörlerle inanıyorum ki iyi hem sporculuk hem de ahlaki olarak sağlıklı bireyler yetiştireceğiz.

HAFTANIN HER GÜNÜ ÇALIŞMALAR OLACAK

Serter Keskin Futbol Akademisi’nin eğitim grubunda 50, yarışmacı grubunda ise 25 sporcu yer alıyor. Kayıtların devam ettiği akademide eğitim grubu cumartesi ve pazar günleri saat 09 ile 11 arasında, yarışmacı grubu ise hafta arasında Ferruh Duygu Tesisleri’nde çalışacak. 2005-2014 arası doğumlu futbolcuların yer aldığı akademide sporculara aylık sağlık ve psikolojik eğitimlerin de verileceği belirtildi. Akademinin kaleci antrenörlüğünü Ramazan Özdamar, antrenörlüğünü de Serter Keskin ile birlikte genç çalıştırıcı Ender Demir yapacak.  -İletişim için – 530 030 91 26- n

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7539859/serter-keskin-futbol-akademisi-acildi