DemirDöküm, Kocaeli’deki iş ortaklarını ziyaret etti

Koronavirüs pandemisinde "Önce Sağlık" diyerek çalışanlarının, iş ortaklarının ve müşterilerinin sağlığını güvence altına alarak öncü çalışmalara imza atan DemirDöküm, yetkili satıcı ziyaretlerine hız verdi. Pandeminin başlangıcından günümüze geçen süreçte iş ortakları için düzenlediği organizasyonlar ve satış sonrasındaki uygulamalarıyla da sektöründe referans noktası olmayı başaran DemirDöküm Kocaeli’deki yetkili satıcılarını ziyaret etti. Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu liderliğindeki yönetim ekibi ile gerçekleşen ziyaretlerde VaillantGroup Türkiye çatısında hayata geçirilen “Müşteri Odaklı Organizasyon Projesi” başta olmak üzere ana iş kollarının yanı sıra yeni iş kollarında satışa sunulan ürünler, 2021 ve 2022 hedefleri ile iş ortaklarına sunulan destekler ve performanslar paylaşıldı.

“BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Türkiye iklimlendirme sektörüne 67 yıldır öncülük eden DemirDöküm’ün her şehirde güçlü bir yetkili satıcı yapılanması bulunduğunu belirten Erol Kayaoğlu, DemirDöküm yetkili satıcılarıyla büyük bir aile olduklarını ve hep birlikte uzun yıllar sektörde öncü olmaya devam etmeyi hedefledikleri belirtti. Kayaoğlu, “DemirDöküm, ülkemizin yanı sıra farklı coğrafyalarda da başarılı ve hızlı yükselişini sürdürüyor. Bu başarımızdaki en büyük destekçimiz iş ortaklarımız. Değişen dünyada gelişen teknolojiyle birlikte, yetkili satıcılarımızın da desteğini alarak iklimlendirme sektörüne yön vermeye devam edeceğiz” dedi.

“KOCAELİ’NİN TALEPLERİNİ DİNLEDİK”

Gerçekleşen ziyaretlerde yeni yapılanma süreciyle birlikte normalleşme sürecinde atılacak adımların paylaşıldığını belirten Kayaoğlu; "Pandemi koşullarını göz önüne alarak tedbirli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde Kocaeli’deki yetkili satıcılarımızın taleplerini dinledik. Ürün stoklarından kesintisiz tedarike, satışa sunulan yeni ürünlerin özelliklerinden 2021 yılı hedeflerimize kadar paylaşımda bulunduk. İş ortaklarımızdan aldığımız geri bildirimleri ve memnuniyeti bizi her zaman gelişmeye ve onlar için daha iyilerini yapmaya teşvik ediyor. Bu yıl da tek yürek halinde hareket edip yeni bir başarı hikayesine imza atacağız” şeklinde konuştu.

- Kocaeli Gazetesi, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7613096/demirdokum-kocaelideki-is-ortaklarini-ziyaret-etti