Gölcükspor transfere doymuyor

37 yıl sonra düştüğü amatör ligde, bu sezon hiç beklemeden yeniden 3. Lig’e çıkmak için kolları sıvayan Gölcükspor’da transfer harekâtı devam ediyor

ÇAKIROĞLU DUYURDU

Kırmızı siyahlı ekibin basın sözcüsü İnanç Çakıroğlu son transferler hakkında bilgi verirken “Kamp haftasına yaklaştığımız son günlerde transferlerimizi bitirmek üzereyiz. Bu kapsamda 3 futbolcu ile el sıkışıp renklerimize bağladık. Bu zamana kadar yapılan tüm transferlerimizi kamuoyuna duyurmuştuk. 3 transferimizi de duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi. 

BATINALP VE OĞUZHAN

Çakıroğlu ardından “Anlaştığımız 2 futbolcu kardeşimiz, Gölcükspor’un altyapısından yetişmiş ve başarıları ile gönüllerde taht kurmuş kentimizin iki kıymetli evladıdır. Son olarak Kullarspor’da gösterdiği performansla dikkati üstüne çeken orta saha oyuncusu ve aynı zamanda Gölcükspor’un efsanevi teknik direktörü namı diğer Çiçi Yılmaz’ın (Yılmaz Tuncel) torunu Batınalp Tuncel ile BAL’dan 3. Lig’e çıkan Büyük Anadolu Kırıkkale’nin başarısında katkısı bulunan eski futbolcumuz Oğuzhan Demirer ile anlaşmaya vardık” ifadelerine yer verdi.

HAYIRLI OLSUN

Çakıroğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Sol Bek eksiğimizi ise 25 yaşındaki genç futbolcu Hakan Esa ile kapattık. Batman Petrolspor’da boy gösteren Hakan Esa Ümit Milli takımında da oynamış ve aynı zamanda sol bek haricinde orta sahanın solu ve sol açıkta da üstün performans göstermişti. Yapılan transferlerimizin hayırlı olmasını diliyorum”.

- Kocaeli Gazetesi, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7631703/golcukspor-transfere-doymuyor