Belediye personeli 13 yaşındaki erkek çocuğunu taciz etti!

Olayı öğrenen anne şikayetçi olurken, konuyla ilgili gazetemize konuşan 13 yaşındaki erkek çocuğunun yakınları olan Mahsun Öztürk ve Dilan Öztürk, cinsel istismar ettiği iddia edilen Ç. B.’nin yakınları tarafından tehdit edildiklerini ve olayın peşini bırakmayacaklarını belirtti. Kuruçeşme’de meydana gelen olayda, iddiaya göre evli ve 3 çocuk babası olan 40 yaşındaki Ç. B., akrabası olan 13 yaşındaki erkek çocuğu A.K ile mesajlaşmaya başladı. 12 yıl önce eşinden boşanarak, oğlunun velayetini alıp, annesiyle birlikte yaşayan Pervin A., oğlunun telefon ile geç saatlere kadar mesajlaşmasından şüphelenerek, oğlunun telefonunu incelemeye başladı. Oğlunun telefonunu kontrol etmeye başladığında Derince Belediyesi'nin Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde çalıştığı öğrenilen Ç. B. ile cinsel içerikli mesajları ve fotoğrafları gören anne Pervin A., soluğu Çocuk Şube Müdürlüğü'nde alarak, şikayette bulundu.

AİLESİ DURUMU ANLATTI

13 yaşındaki erkek çocuğunun yakınları olan Mahsun Öztürk ve Dilan Öztürk, cinsel istismar ettiği iddia edilen Ç. B.’nin yakınları tarafından tehdit edildiklerini ve olayın peşini bırakmayacaklarını belirtirken, olayın detayları ise tüyler ürpertti. Yaşanan acı olayla ilgili Derince Belediyesi de 13 yaşındaki A.K.'nin yanında olacaklarını ve Ç. B. ile ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını kaydetti.

ÇOCUKLARA KÜMESTE İSTİSMAR

3 yıl boyunca Ç. B. tarafından A.K.’yı ve yine aynı yaşlarda olan A.K’nın arkadaşlarına çeşitli bahanelerle yanına çağırarak cinsel istismar ettiği iddia edilirken, A.K.’nın eniştesine anlattığı bir olayda ise Ç. B.’nin kümeste kendisine yardım etmek bahanesiyle çağırdığını ve çocukları kilitleyerek, cinsel istismar ettiğini söyledi.

YAZIŞMALARI GÖRDÜK

Ayrıca Ç. B.’den şikayetçi olan anne Pervin A. emniyette verdiği ifadede, “Ben yaklaşık 12 yıl önce eşimden ayrıldım ve oğlum A.K’ın velayeti bende olup, ben annem ile birlikte ikamet etmekteyim. Yaklaşık 2 ay kadar önce oğlum A.’nın telefon ile geç saatlere kadar mesajlaştığını görmemiz üzerine kardeşim ile birlikte oğlum A.’nın telefonunu kontrol ettiğimizde benim hala tarafından akrabam olan Ç. B. İle A.’nın yazışmalarını gördük.

İÇ ÇAMAŞIRI GİYMİŞ

Ben okuma yazma bilmediğim için içeriğini bilmiyorum ancak bu şahıs tarafından oğlum A.’ya gönderilmiş bir tane de fotoğraf vardı. Bu fotoğrafta belden ait kısmında kadın iç çamaşırı giymiş bir şahsın arkadan çekilmiş fotoğrafıydı.

“BEN SENİN NEYİNİM?”

Kardeşim oğlumun telefonunda Ç. B. İsimli şahsın attığı mesajlarda oğluma, ‘sen benim neyimsin? Ben senin neyinim?’ gibi sözler söylediğini, oğlumun da ona cevap olarak, ‘aşkınım, sevgilimin, kocamsın’ gibi cevaplar verdiğini söylediler.

“ANNEN BANYOYA GİRDİĞİNDE ÇEK, GÖNDER”

Bunun üzerine ben oğlum A.’yla konuşarak ona sorduğumda Ç. B.’in kendisine, ‘annen banyoya girdiğinde telefon kameran ile onu çek ve bana gönder, annenin iç çamaşırlarının resmini çek ve bana gönder’ dediğini ayrıca yine bu şahsın oğlum kalçasına bir kez dokunduğunu ve ‘cinsel organını göster bakayım’ dediğini sürekli olarak kendisini rahatsız ettiğini bana anlattı. Ç. B.’den davacı ve şikayetçiyim” dediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İŞTE O MESAJLAR

- Kocaeli Gazetesi, Asayiş bölümünde yayınlandı
https://www.kocaeligazetesi.com.tr/haber/7650277/belediye-personeli-13-yasindaki-erkek-cocugunu-taciz-etti